Witam. Mam 190 cm , waże ok 81 kg i chciałbym zdobyć mase tak do 90 kg. Moje pytanie jest takie - czy stosowanie Gainera (Massive Interactive) spowoduje że będe miał więcej tłuszczu(czego niechce) czy przybędzie mi głównie masy mięśniowej ?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 81
Wzrost: 190
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 1,5 roku
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tak, full
Dieta: Jest, białkowo-węglowodanowa
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: Białko Ostrowia zastanawiam sie nad gainrerm
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 81
Wzrost: 190
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 1,5 roku
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tak, full
Dieta: Jest, białkowo-węglowodanowa
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: Białko Ostrowia zastanawiam sie nad gainrerm
Krzysztof Piekarz

