SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę mięśniową i redukcję tłuszczową

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
Witam.Wcześniej pytałem o dobry plan na rzeźbę , ale zmieniłem zdanie teraz gdyby ktoś mógł podać jakiś dobry plan na siłę i masę mięśniową. Ćwiczyłem już miesiąc jakimś planem z neta i mam kilka pytań. Moim celem jest zdobycie jak największej masy mięśniowej i pozbycie się jak najwięcej tłuszczu. Poczyniłem w tym kierunku kilka kroków. Jadłem tylko jeden posiłek dziennie (obiadokolacje) około 1000kcal , 6 razy w tygodniu na siłowni trening normalny na masę tyle ,że po każdym treningu 30 min na rowerku. Schudłem około 4 kilo. Ale taki trening chyba źle wpływa na przyrost mięśni. Gdyby był ktoś łaskawy i dał kilka porad byłbym wdzięczny.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 86

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa mięśniowa, zero tłuszczyku

Staż treningowy na słowni: 1 miesiąc

Uprawiane inne sporty: Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: Nie ma

Przeciwskaznania medyczne: Nie ma

Zażywane suplementy: Żadne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Poczytaj:

https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
Spoko . Dzięki za linka. Jutro pochwalę się tym co ułożyłem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT do korekty + 2 pytania

Następny temat

Masa - Areoby

WHEY premium