W tym roku postanowiłem troche wziąć się za siebie ale mam troche słomiany zapał :) Teraz mam motywacje i na pewne nie przestane ćwiczyć. Siłownia odpada bo mam troche daleko no i jeszcze kwestia finansowa. Pozostaje więc trening w warunkach domowych. Bardzo domowych. Nie posiadam obecnie sztangi a ławkę robie z przewróconej małej szafki nocnej
Mam za to hantle na których opiera się praktycznie cały mój plan. Dużo czytałem tutaj o FBW i w zasadzie mógłbym skorzystać z innych planów ale jak wpomniałem mam do dyspozycji tylko hantle więc musze wymyśleć coś innego. Prosze wiec o w miare jasne opinie. Czy dodac jakies cwiczenia, czy dobra ilosc serii i powtorzen itd.
Ankieta
Wiek: 19 lat
Waga: 67.5
Wzrost: 180 cm
Cel do osiągnięcia: chce troche przypakować
Staż: coś tam czasami pomachałem w domu żelastwem (hentle 5kg) no i byłem kilka razy na siłowni
Aktywność fizyczna: raczej brak
Sprzęt: hantle 10 kg regulowane, coś przypominającego ławke
Foto:
http://i28.tinypic.com/343htlk.png
http://i25.tinypic.com/20h3crn.png
Mój plan FBW
środa-piątek-niedziela
Nogi:
Przysiady z hantlami na barkach 3x12
Wspięcia na palcach 3x12
Plecy:
Wiosłowanie hantlem 3x12
Klata:
Wyciskanie hantli na ławce poziomej leżąc 3x12
Barki:
Unoszenie hantla bokiem stojąc 3x12
Biceps:
Uginanie przedramion z hantlami siedząc 3x12
Triceps:
Wyciskanie francuskie hantla jednorącz 3x12
Przedramiona:
Uginanie nadgarstków z hantlem nachwytem 3x12
Brzuch:
Brzuszki 3x20
Zmieniony przez - 1991_ w dniu 2010-07-14 00:45:07
Zmieniony przez - 1991_ w dniu 2010-07-14 00:46:24
Mam za to hantle na których opiera się praktycznie cały mój plan. Dużo czytałem tutaj o FBW i w zasadzie mógłbym skorzystać z innych planów ale jak wpomniałem mam do dyspozycji tylko hantle więc musze wymyśleć coś innego. Prosze wiec o w miare jasne opinie. Czy dodac jakies cwiczenia, czy dobra ilosc serii i powtorzen itd.
Ankieta
Wiek: 19 lat
Waga: 67.5
Wzrost: 180 cm
Cel do osiągnięcia: chce troche przypakować
Staż: coś tam czasami pomachałem w domu żelastwem (hentle 5kg) no i byłem kilka razy na siłowni
Aktywność fizyczna: raczej brak
Sprzęt: hantle 10 kg regulowane, coś przypominającego ławke
Foto:
http://i28.tinypic.com/343htlk.png
http://i25.tinypic.com/20h3crn.png
Mój plan FBW
środa-piątek-niedziela
Nogi:
Przysiady z hantlami na barkach 3x12
Wspięcia na palcach 3x12
Plecy:
Wiosłowanie hantlem 3x12
Klata:
Wyciskanie hantli na ławce poziomej leżąc 3x12
Barki:
Unoszenie hantla bokiem stojąc 3x12
Biceps:
Uginanie przedramion z hantlami siedząc 3x12
Triceps:
Wyciskanie francuskie hantla jednorącz 3x12
Przedramiona:
Uginanie nadgarstków z hantlem nachwytem 3x12
Brzuch:
Brzuszki 3x20
Zmieniony przez - 1991_ w dniu 2010-07-14 00:45:07
Zmieniony przez - 1991_ w dniu 2010-07-14 00:46:24
Krzysztof Piekarz