SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN FBW DO SPRAWDZENIA PILNE PROSZĘ!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
Witam.UŁOŻYŁEM PLAN TRE. FBW ZA RADĄ INNYCH FORUMOWICZÓW,moim celem jest nabranie masy przy jak najmniejszym obrośnięciu w tłuszcz którego jeszcze trochę mam, więc potrzebuję oprócz diety(co jest oczywiste)
trening i mam pytanie czy coś z tego będzie co wysmarowałem czy są to raczej głupoty?

Plan na pon.-śr.-pt.

1. Przysiad 3s 12 10 8
2. Wyciskanie na skośnej 3s j.w.
3. Wyciskanie na płaskiej 3s 12 10 8
4. Wiosłowanie w opadzie 3s 12 10 8
5. Wyciskanie z klatki w staniu 3s 12 10 8
6. wyciskanie zza głowy w staniu 3s j.w.
7. Wspięcia na palce 3s max
8. ABS II
po treningu 25 min aeroby
może coś dodaC z modlitewnikiem?

chciałbym jeszcze dodac że na drążku raczej się nie podciągnę za MC też podobno na początku nie ma się co brac ale sam juŻ nie wiem?
może coś dodac??

dysponuje takim sprzętem:
ławka prosta+ustawianie skosu + modlitewnik
drążek do podciągania
sztangla z max obciążeniem 55kg
2xhantle po 5 kg
gryf lekko łamany
uchwyt do pompek
ekspander

PASUJE COS Z TEGO WYKRZESAC I UŁOZYC JAKIś TRENING BO JUż MNIE CH.. STRZELA ze nic nie dzialam no bo jak bez dobrego planu!? a już mi nie daje satysfakcji trening dla początkujących więc chce brnąc dalej.
info o mnie w profilu

Zmieniony przez - furora w dniu 2009-12-09 14:50:54

FURO
"Kto nie był ni razu człowiekiem temu człowiek nic nie pomorze"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
ok już nie cuduje tylko trzymam się planuhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img]. dzięki i pozdrawiam. " NO I Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU ŻYCZĘ WAM I WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM TEGO ZA......EGO SFD WSZYSTKIEGO DOBREGO, SPĘDZENIA TYCH CHWIL Z NAJBLIŻSZYMI W JAK NAJCIEPLEJSZEJ ATMOSFERZE, A NA NOWY ROK SAMYCH SUKCESÓW W DĄŻENIACH DO WYPRACOWANIA SWOICH WYMARZONYCH SYLWETEK I ABY BYŁ TAK SAMO UDANY JAK STARY . dzięki i pozdrawiam. " NO I Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU ŻYCZĘ WAM I WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM TEGO ZA......EGO SFD WSZYSTKIEGO DOBREGO, SPĘDZENIA TYCH CHWIL Z NAJBLIŻSZYMI W JAK NAJCIEPLEJSZEJ ATMOSFERZE, A NA NOWY ROK SAMYCH SUKCESÓW W DĄŻENIACH DO WYPRACOWANIA SWOICH WYMARZONYCH SYLWETEK I ABY BYŁ TAK SAMO UDANY JAK STARY . dzięki i pozdrawiam. " NO I Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU ŻYCZĘ WAM I WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM TEGO ZA......EGO SFD WSZYSTKIEGO DOBREGO, SPĘDZENIA TYCH CHWIL Z NAJBLIŻSZYMI W JAK NAJCIEPLEJSZEJ ATMOSFERZE, A NA NOWY ROK SAMYCH SUKCESÓW W DĄŻENIACH DO WYPRACOWANIA SWOICH WYMARZONYCH SYLWETEK I ABY BYŁ TAK SAMO UDANY JAK STARY [img]../../buziaki/42.gif" alt="" />!!!!!!! "

FURO
"Kto nie był ni razu człowiekiem temu człowiek nic nie pomorze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
ale pustki

FURO
"Kto nie był ni razu człowiekiem temu człowiek nic nie pomorze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Podciaganie na drazku to bardzo dobre cwiczenie na najszersze grzbietu. Jesli nie dasz rady sie podciagnac to rob narazie negatywy a podciagaj sie przy pomocy krzesla itp.
A jakie byly twoje wczsniejsze treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co robisz wyciskanie na plaskiej i na skose? Rob tylko na plaskiej.
5. Wyciskanie z klatki w staniu 3s 12 10 8
6. wyciskanie zza głowy w staniu 3s j.w.
w tych dwoch cwiczeniach nie widze troche sensu.

modlitewnika nie uzywaj bo to do cwiczen izolowanych

po malej zmianie:
1. Przysiad
2. rumunski martwy ciag
3. wyciskanie na plaskiej
2. wioslo
5. Wyciskanie z klatki w staniu
6. drazek podchwytem szer. barkow
7. lydki jesli chcesz

abs II jesli chcesz

Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-12-09 20:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Po malej zmianie zywcem trening traktora71... A moze jak cwiczy 6 miesiecy to juz czas na split?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
odradzono mi się bawic w splity tutaj https://www.sfd.pl/POTRZEBNA_PODPOWIEDŹ!!!-t545273.html raczej radzili kierowac się w FBW.
Jesli nie dasz rady sie podciagnac to rob narazie negatywy a podciagaj sie przy pomocy krzesla itp. kotekk92 mógł bys sprecyzowac te negatywy?
mój wcześniejszy trening to trening dla początkujących z tego forum typu: pompki, (różne rodzaje) przysiady z obciążeniem, podciąganie na drążku ale z tym mina no i dużo aerobów typu bieżnia(polecam).
chce coś bardziej konkretnego niż ten wcześniej, który będe mógł stosowac te 3 dni w tygodniu przez jakiś czas do tego aeroby i dieta na masę ale to po ułożeniu treningu.
co do tego rumunskiego martwego ciągu to jakieś dziwne to cwiczenie daje ono coś?

kierowałem sie radami Traktora z https://www.sfd.pl/FBW-t460830.html tam też pytałem o pomoc w poprawie treningu czy ewentualnych rad ale cisza może że temat jest z początku 2009 i został zapomniany?


Zmieniony przez - furora w dniu 2009-12-09 22:55:56

Zmieniony przez - furora w dniu 2009-12-09 22:59:47

FURO
"Kto nie był ni razu człowiekiem temu człowiek nic nie pomorze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
To tak, nie masz mozliwosci ze swoim obciazeniem robic fbw z prawdziwego zdarzenia.
Wiec moja propozycja to albo trening stacyjny : https://www.sfd.pl/Metody_treningowe_-_obwodowa_i_stacyjna-t456273.html lub split 2x : https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html 

Poczytaj o obuy tych trteningach i wybierz ktory bedzie ci odpowiadal. Napisz swoja propozycje, a my sprawdzimy. Ogolnie kieruj sie zasada 2 cwiczenia zlozone na duze partie, jedno na male - wszedzie po 4 serie przy splicie 2x.

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-12-10 14:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
kootekK92"To tak, nie masz mozliwosci ze swoim obciazeniem robic fbw z prawdziwego zdarzenia."
Mógł byś jeszcze wytłumaczyc tą kwestię?małe możliwośi jeśli chodzi o udżwig ciężarów, czy mało obciążenia w kg.można dokupic jesli jest potrzeba nie stanowi to żadnego problemu,dlatego
mam wkoncu nie iśc w FBW??? raz splity raz FBW już nie czaje





Zmieniony przez - furora w dniu 2009-12-11 01:24:26

FURO
"Kto nie był ni razu człowiekiem temu człowiek nic nie pomorze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Hmm.. to tak, utarlo sie ze na poczatku najlepiej fbw- i tak jest. Lecz, jesli napisales ze masz tylko 55 kg obciazenia to wg zasad fbw, ktore mowia o ciaglym progresie masz troche go za malo.
Lecz jesli mowisz ze mozes dokupic, to mozesz robic fbw. Moge nawet podac ci przykladowy trening..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
bardzo chętnie skorzystam z przykładowego treningu, tylko jest jeszcze jedna kwestia co do tego FBW, moge bez problemu dokupic jeszcze trochę ciężarów np.50kg ale czy będe w stanie dźwigac takie obciążenia? jeśli moje możliwości kończą sie na: moje max. na klatę to 60 kg i to raczej jedno powtórzenie max!?(czy ten trening będzie miał sens?) może jednak będzie lepiej zastosowąc splita w którym nie cwiczy sie z obciążeniem maxymalnym, tylko 60-70% max. udżwigu, jesli sie nie mylę?



Zmieniony przez - furora w dniu 2009-12-11 16:57:36

FURO
"Kto nie był ni razu człowiekiem temu człowiek nic nie pomorze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
dobrze , na klate 60, ale na przysiad bedzie wiecej. I przeciez kazdy chce wiecej podnosic. A zapas obciazenia na poczatku sie przyda nawet bardzo, bo poczatkowo progres idzie bardzo szybko.
I nie zaczynasz od maxow, tylko z obnizonego pulapu..
Plan:
A/B
Przysiad/MC
Wycisk zolnierski/WL
Wioslo/drazek
+ Francuz/Mlotki
+lydki
3serie wszystkiego

Treningi w tygodniu 3, na kazdym inna ilosc powtorzen. 15/10/5. Jak dojedziesz do ustalonej liczby w 3 seriach to zwiekszasz obciazenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

Plan FBW do oceny(15 lat)

WHEY premium