Sztuk walki jest sporo. Każda ma swoje wady i zalety. Niech każdy wypisze tu swoje spostrzeżenia nt. swojego stylu. Tylko bez stwierdzeń typu: "w muay thai nie ma parteru", czy " w judo nie ma uderzeń".
Taekwondo ITF
Plusy:
- kopnięcia obrotowe na wysokim poziomie
- kilka ciekawych rzeczy z samoobrony
- parę dobrych bloków
Minusy:
- bardzo mało uderzeń z pięści
- brak kopnięć piszczelami
- beznadziejne łokcie
- niektóre bloki
- brak brutalnej rywalizacji sportowej
Zmieniony przez - treningi w dniu 2010-06-20 16:58:48
Taekwondo ITF
Plusy:
- kopnięcia obrotowe na wysokim poziomie
- kilka ciekawych rzeczy z samoobrony
- parę dobrych bloków
Minusy:
- bardzo mało uderzeń z pięści
- brak kopnięć piszczelami
- beznadziejne łokcie
- niektóre bloki
- brak brutalnej rywalizacji sportowej
Zmieniony przez - treningi w dniu 2010-06-20 16:58:48
Krzysztof Piekarz
