SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki spalacz z połączeniem z rowerem i basenem ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 111
Witam
Poszukuje dobrego spalacza w celu zrzucenia kilku kg ;) obecnie moj plan treningowy to rower + basen . Uzywalem w zimie l-karnityny w połączeniu z siłownią lecz teraz szukam czegos lepszego ;)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 111
Nie mam ułożonej diety gdyż często jest to prawie nie możliwe gdy mieszka się z rodzicami i nie można przygotowywac posiłków tylko pod swoim kątem . Jak narazie to staram się spożywać dużo białka ( kurczak , ryż itp) odstawiłem na bok słodycze i fast foody .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8809
W takim razie spalacze nie są dla ciebie.

Z drugiej strony nie przesadzaj, że mama nie ugotuje ci ryżu na obiad i kurczaka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 111
squixy ..
Widze ze sie nie rozumiemy . Nie mam rozpisane co o ktorej i ile mam jesc lecz mam okreslone typy produktow ktore spozywam a ktore nie . Jak napisałem w poscie wyzej :
"Jak narazie to staram się spożywać dużo białka ( kurczak , ryż itp) " wiec twoja wypowiedz troche mija sie z celem . Nadal proszę o propozycje spalaczy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8809
Ryż to wg. ciebie białko?
Spalacz jest dobry dla niskiego BFu i przy diecie redukcyjnej z ujemnym bilansem. Jeśli bilans masz na + to nic ci nie pomoże.

Jeśli tak koniecznie chcesz to polecam TSE, scorch lub dymatize dyma-burn extreme.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12814
tak jak squixy . Kup sobie spalacz ,ale efekty beda znikome :) Ale nikt Ci nie broni. Zajrzyj na dzial suplementy ,tam masz opinie ,oceny,recenzje i sklep.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
Polecam Dymatize Dyma Burn extreme - alez to daje koopa ;D. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 111
TheBigBoss

Dlaczego wnosisz ze efekty beda znikome ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Bo spalacz się nadaje wtedy jak masz w 100% ogarniętą dietę i trening, a są zastoje.

pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12814
Tusiu xD


Dokladnie tak jak napisal kieszko .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tłuszczu i skurcze mięśni

Następny temat

saquaro pomarańczowe

electro
Polecane artykuły