Szacuny
0
Napisanych postów
176
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3346
Witam,
Mam zamiar wziac monohydrat vitalmaxa zielonego 300g w proszku. I Tu moje pytanie, czy warto w ogole zaczac cykl jesli bedzie on trwal 4 tyg? To za malo, czy wystarczy?
Szacuny
123
Napisanych postów
11601
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
70678
Pater92 nie chodzi mi konkretnie o Ciebie, mowilem ogolnie
ogolnie jestem za robieniem cyklu jesli tylko jest kasa, jestem zdania ze nawet jesli ma cos spasc to niech ma przynajmniej z czego wszystko na bank nie spadnie takze cwicz i jedz i bedzie dobrze, w 4 tygodnie mozna sporo zrobic
Szacuny
0
Napisanych postów
176
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3346
Nie bo chodzi o to ze za silke zaplace za miesiac, a pozniej juz nie chce kupowac nastepnego karnetu, bo nie wiem czy gdzies nie pojade;]
A i jeszcze jedno- jak skonczylbym ten cykl, to powinienem jeszcze cwiczyc po cyklu zeby nie bylo spadkow, czy moge sobie odpuscic silke juz. Oczywiscie diete bym jeszcze potrzymal z tydzien...
Zmieniony przez - Pater92 w dniu 2010-06-10 19:53:37
Szacuny
0
Napisanych postów
176
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3346
Czego mam nie liczyc, jak diete bede trzymal to cos na pewno pojdzie, w koncu po to chce to wziac;]
BTW- gondzik te twoje wymiary to na serio, czy jaja se robisz??
Szacuny
26
Napisanych postów
2672
Wiek
47 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17556
Niestety powoli dochodzę do wniosku, że będę musiał opuścić moje ukochane od lat forum, bo zaczynam być za stary... Za chwile będę mógł być ojcem nowych użytkowników, a poza tym przestaje być odporny na wiele tekstów, bo ja rozumiem nie mieć wiedzy, bo każdy kiedyś zaczynał, ale niestety gołym okiem często widać, że za niewiedzą ciągnie się masakryczna szczeniackość...
Szacuny
0
Napisanych postów
176
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3346
1 .WIEK:18
2 .WAGA:68
3 .WZROST:180
4 .WYMIARY:
-Biceps:33
-Klata:nie mierze
-Udo:j/w
-Talia:j/w
5 .STAZ NA SILOWNI:4 mies.
6 .CEL SUPLEMENTACJI:masa
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:gainer 8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):hardgainer(ekto)
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:70
-Przysiad:nie sprawdzalem max
-Mc:j/w
12 . Czy masz dietę?TAK