Macie może pomysł na tę klatkę? Zaznaczam, że byłem w szpitalu i zrobiono mi już badania wstępne odnośnie operacji. Niestety jeszcze w tym roku ona nie wyjdzie. Nie dałoby się jakoś ćwiczeniami wypchnąć tego 'mięśnia' - choć trochę? + zwiększenie masy?
Z przodu aż tak tej wady nie widać, ale najgorszy ten bok. grr
Zaznaczam, że nie mam sztangi itd etc.
Z przodu aż tak tej wady nie widać, ale najgorszy ten bok. grr
Zaznaczam, że nie mam sztangi itd etc.
Krzysztof Piekarz