Witam chciałbym ułożyć plan 4dniowy i mam o to takie propozycje:
Pon: Tric + Bic
Wto: Barki
Sroda: WOLNE!
Czw: Klata
Pia: Nogi + Plecy
wiem ze musi być Klatka pozniej Triceps i pytanie czy odpoczynek 3 dniowy wystaczy zeby odpoczely ręce?
albo
Pon: Barki
Wto: Klatka
Sroda: WOLNE!
Czw: Tric + Bic
Pia: Nogi + Plecy
Która wersja jest lepsza osobiscie chiałbym cwiczyc ta pierwsza wersja
z góry dzieki za odp
Pon: Tric + Bic
Wto: Barki
Sroda: WOLNE!
Czw: Klata
Pia: Nogi + Plecy
wiem ze musi być Klatka pozniej Triceps i pytanie czy odpoczynek 3 dniowy wystaczy zeby odpoczely ręce?
albo
Pon: Barki
Wto: Klatka
Sroda: WOLNE!
Czw: Tric + Bic
Pia: Nogi + Plecy
Która wersja jest lepsza osobiscie chiałbym cwiczyc ta pierwsza wersja
z góry dzieki za odp
Krzysztof Piekarz