Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W przypadku, gdy dwa lub więcej zespoły zakończą rozgrywki z tą samą liczbą punktów, o kolejności w tabeli zadecyduje:
1. Większa liczba punktów zdobytych w meczach między zainteresowanymi klubami.
3. Strzelone bramki w spotkaniach między zainteresowanymi klubami.
4. Strzelone bramki na wyjeździe w spotkaniach między tymi klubami.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 292
Szczerze mówiąc, odliczam minuty do sobotniej potyczki z Zagłębiem. Tyle od tego meczu zalezy, że az strach się bać. I błagam was pilkarze, zadne 1:0, bo chyba moje serducho nie wytrzyma ( zwłaszcza po ostatniej kolejce). Do przerwy 3:0 i spokojne pojechanie rywala 4:1 ( niech ten Micanski też ma coś z życia).
Nie chce tego glosno pisać, ale obawiam sie o psychikę druzyny. Za duzo tego szumu, feta, LM, itd.. Jesli sie wkradnie rozprezenie, ZL moze to wykorzystać. Niech do przerwy bedzie 0:2 i massakra! Pozdro Wiara
...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No ja też mam nadzieję że już żadnych horrorów nie będzie. Marzeniem by była powtórka z meczu z Polonią Bytom.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
A w mojej głowie siedzi magiczny wynik 5:3 z za***istą nerwówką i remisem 3:3 tak do 80 minuty

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
To już chyba wynik bym poznał w szpitalu.

...
Co martwi, to fakt, że Zaglebie jest vicemistrzem Wiosny! Graja ładną dla oka piłkę i dość ofensywnie. Widać, że Bajor poukładał to dość fajnie.
Lech musi zagrać na 160%.
Jesli w 80 min bedzie 3:3, to chyba dołączę do BlackPete na Ojom. :)

Edit: ponieważ admin z nie znanych dla mnie powodów wyrzucił mój temat o sytuacji w europejskiej pucharach na przyszły sezon wklejam coś nie coś tutaj: dziś o 20:15 gra liga szwajcarska i bardzo ważny mecz Young Boys i jesli wygra zostanie mistrzem Swiss a to oznacza, że zwiekszą się szansę na ROZSTAWIENIE w III rundzie. Sory za off, ale cisnienie mi już skacze na samą myśl o LM. Ale jeszcze zostało kilkanaście godzin. Powoli...

Zmieniony przez - Hennry w dniu 2010-05-13 18:57:14
...
EDIT 2: Aha, czy nie zastanawia was przypadkiem czemu Zaglebie otrzymuje premie za wygranie/remis meczu w Poznaniu? Dla mnie to jakieś dziwne. Nie chce snuć błędnych ideologii, ale czy przypadkiem kasy lubinianom nie rzuca pan Cupiał?
Czemu to aż prezesowi Kozińskiemu zależy na wygraniu meczu w Poznaniu?
Dla mnie fałszywa poprawność.
...
bo 3 pkt-y mogą spowodowac wyzesze miejsce w tabeli wiecej kasy od ekstraklasy i satysfakcje :) Jo wiem ze dla Was najlepiej by bylo zeby wszyscy srali w galoty ale tak nie ma naszczescie Lechia pokazała ze mozna powalczyc Ruch z wygranej okradł pan Gil mecz Lecha z wisłą tez moze napawac optymizmem lubinian.

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Chyba dziś spać nie pójdę
Ciągle oglądam bramki Lecha

...
No Panowie... studio trwa, emocje coraz większe jeszcze trochę i zaczynamy wielki mecz. Dziś nie ma innej opcji jak zwycięstwo 3:1 stawiam