witam :) mam 15 lat 55kg/170cm
jestem raczej chudy, wysportowany gram w piłkę nożną ligowo :)
jednak nie mam takiej klaty jaką chciałbym mieć (kaloryfer itd.)
za czasu robilem pompki max.100
na 1 ręce max.20
co mam robić zeby szybko zrobić sobie taki kaloryfer (bez żadnych sterydów i odżywek) mam na myśli ćwiczenia domowe
jestem raczej chudy, wysportowany gram w piłkę nożną ligowo :)
jednak nie mam takiej klaty jaką chciałbym mieć (kaloryfer itd.)
za czasu robilem pompki max.100
na 1 ręce max.20
co mam robić zeby szybko zrobić sobie taki kaloryfer (bez żadnych sterydów i odżywek) mam na myśli ćwiczenia domowe
Krzysztof Piekarz


