SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30617
a w ogóle kto z kim walczył?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
...

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23151
fajne to KSW wczoraj było ale kłerwa ani jednej rzeczy którą Stoker wymienił to nie pamiętam
nayebany byłem troche, żołądkowa miętowa to dobra rzecz ale walki wszystkie dobrze pamiętam, zawiódł mnie troche Pudzian, liczyłem że go rozyebie
lece cya

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
no zoladkowa miętowa jest super, bez przepoi mozna doić

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126277
choj z tym

WYGRAŁ ? wygral !

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
ale z kim i w jakim stylu.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126277
Japoniec to nie najman, jakiejs doswiadczenie ma

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18700
Siema dawno mnie nie bylo ( chyba ze dwa dni )
A KSW nawet nawet ostatnia walka mi sie podobała, bo pudzian to tak srednio, kondycha słaba może nie dać rady z mistrzem UFC za 2 tyg.

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-05-08 13:59:43

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
Zaraz trza wskoczyc na sesyjke
14 minut interwalen a wczesniej boczne brzusia :d

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28139
ja zjem i spadam

o Pudzian walczy

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

electro
Polecane artykuły