SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa! FBW - proszę o sprawdzenie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Witam!

Dwa miesiące trenowałem oto tym planem:

Klata

Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4s 12.10.10.8
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4s 12.10.10.8
Rozpiętki na maszynie w siadzie 4s 12.10.10.8

Biceps

Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie - podpór o kolano 3s 12 powtórzeń na łapę w serii
Uginanie ramion ze sztangielkami podchwytem stojąc (z supinacją nadgarstka) 3s 12 powtórzeń na łapę w serii
Uginanie ramion ze sztangą podchwytem stojąc 4s 12.10.10.8 (dokładać ciężaru co serie?)

Barki

Unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc 3s 12.12.12
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3s 12.12.12
Wyciskanie sztangi sprzed brody (suwnica smitha) 3s 12.10.8 (z dokładaniem ciężaru)

Triceps

Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3s 12 powtórzeń na łapę
Wyciskanie sztangielki dwuręcznie w siadzie 3s 12.12.12
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3s 12.10.8

Efekty były i to spore (3cm w bicu) lecz od jakiegoś czasu mam zastój... oraz czas, aby zacząć robić nogi i plecy


Poniedziałek
Zestaw A

Nogi:
-Przysiady ze sztangą na barkach 2s. 12.10 (z dołożeniem ciężaru)
-Uginanie nóg w leżeniu 2s. 12.10 (z dołożeniem ciężaru)

Plecy:
-Wiosłowanie sztangą 2s. 12.10 (z dołożeniem ciężaru)
-Podciąganie końca sztangi w opadzie - maszyna 2s. 12.10 (z dołożeniem ciężaru)

Klata:
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3s. 12.10.10 (z dokładaniem ciężaru)

Barki:
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - maszyna 3s. 12.10.10 (z dokładaniem ciężaru)

Biceps:
-Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc w chwycie młotkowym 3s. 12.12.12

Triceps:
-Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3s. 12.10.10 (z dokładaniem ciężaru)



Piątek
Zestaw B

Nogi:
-Prostowanie nóg w siadzie 2s. 12.10 (z dołożeniem ciężaru)
-Uginanie nóg w leżeniu 2s. 12.10 (z dołożeniem ciężaru)

Plecy:
-Martwy ciąg 2s. 12.10 (z dołożeniem ciężaru)
-Podciąganie na drążku w uchwycie naturalnym 2s. 6.4

Klata:
-Wyciskanie hantli na skosie 3s. 12.12.12

Barki:
-Wyciskanie hantli w siadzie 3s. 12.12.12

Biceps:
-Uginanie ramion ze sztangą 3s. 12.12.12

Triceps:
-Pompki na poręczach 3s. 12.12.12


Na siłkę chodzę 2x w tygodniu w poniedziałki i piątki. Proszę o wzmianki do planu w ćwiczeniach, seriach, powtórzeniach - polecą sogi ... mógłbym dodać więcej serii lub ćwiczeń? Ponieważ trening będzie mi przebiegał bardzo szybko, a te 2h lubię posiedzieć ;d


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 67

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: Własna

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1586
Zestaw A:

1.Na nogi daj 4 serie przysiadow, wywal ugiananie
2.Na plecy daj 3 serie wioslowania, wywal podciaganie sztangi w opadzie, do tego dodaj 2 serie unoszenia tulowia z opadu (prostowniki)
3.Na barki daj wyciskanie zolnierskie 2 serie, wywal podciaganie sztangi.
4.Na biceps starcza Ci 2 serie.
5.Na triceps daj 2 serie francuza sztanga lezac, wywal prostowanie.


Zestaw B:

1.Na nogi daj tylko 3 serie wykrokow ze sztangielkami, reszte wywal.
2.Na plecy daj 3 serie podciagania x max, MC dobrze.
3.Na barki, biceps i triceps daj po 2 serie tych cwiczen.

Skup sie na dietce na mase, bo dieta to klucz do sukcesu.

Pzdr.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
dziękii ;d sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Mógłby mi ktoś jeszcze odpowiedzieć jaki plan zastosować po tym? Na siłkę chodzę tylko 2x w tyg

Zmieniony przez - Kociarz w dniu 2010-04-18 22:57:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Odpowie mi ktoś, jak bym mógł dorzucić do treningu brzuszek?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
1. Siady 5 serii 10 powt
2. Wiosłowanie 5 serii 10 powt
3. Wyciskanie płasko 5 x 10
4. Wycisaknie żołnierskei 5 x10
5. pompki na poręczach 3x10
+ brzuch w dowolnej formie


B.
1. MC 5x 10 powt
2. Wykroki 2x10 powt
3. Podciąganie 3xmax
4. Wyciskanie skos 5x10
5. Wyciskanie sztangi zza głowy w siadzie 5x10
6. Uginanie ramion ze sztangą
+ brzuch w dowolnej formie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
dziekowac dziekowac ;d
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig

Następny temat

prośba o poprawiene błedów

electro
Polecane artykuły