SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o pomoc w rozkładu ćwiczeń

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 210
Witam, a więc jak w temacie prosil bym o pomoc w rozkladu cwiczen. Posiadam ławeczke z drazkiem + 2 hantle ogolny ciezar calej wagi jaka posiadam mysle ze z 60-70kg konkretnie chodzi mi oto ze posiadam tkanke tluszczlowa w tym roku bede mial 17 lat waze 72kg mysle ze to dobra waga jak na moj wiek ani malo ani duzo, lecz chcialbym spalic ta tkanke tluszczowa lub zbic ja na miesnie, równiez posiadam 4 pakiety creatyny zwyklej, lecz jeszcze jej nie biore bo nie wiem czy jest sens.
Codziennie przed spaniem robie sobie 50 pompek, ale to duzo mi nie pomoga oczywiscie zeby mniec miesnie brzucha, mysle ze jestem w stanie sie zaangazowac na jakies konkretniejsze cwiczenia, konkretny czas w jakim chcialbym odczut jakies efekty czyli miesnie brzucha no i oczywiscie inne miesnie roznych parti cial to 3 miesiace.
Szukalem roznych cwiczen na forach ale doszedlem do wniosku ze tutaj bedzie sie lepiej spytac doswiadczonych osob.
Równiez zamierzam sobie kupic bieznie do biegania lecz nie wiem czy jest sens.
jestesm w stanie robic pompki, brzuszki no i oczywiscie to na co mi moj sprzet pozowli.
byl bym wdzieczny za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 210
180, ale jednak jak siedze to widac ten tluszcz wiadomo jak stoje to zle to nie wyglada nawet jakies tam miesnie sa bo troche cwicze ale nie regularnie tylko sporadycznie, a teraz mam zamiar sie wziasc za siebie ;p.

Zmieniony przez - Savon w dniu 2010-04-19 19:30:55
zmienilem poniewaz wlasnie sie zmierzylem i mam 180,5 ;)
dzieki wielkie za odpowiedzi, zrobie jakis odpowiedni trening dlamnie mozecie mi jeszcze napisac jak cwiczyc? dzien i dzien wolnego czy sam mam sobie dostosowac dni?

Zmieniony przez - Savon w dniu 2010-04-19 19:33:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
w 3 miesiące nie zrobisz nic poza zmianą stylu życia na odpowiedni.
Wprowadzenie do jakiegoś sensownego treningu trwa co najmniej miesiąc-dwa. O kaloryferze do wakacji raczej nie masz co myśleć, chyba, że masz nikłą ilość tłuszczu. Ogólnie poczytaj podwieszone tematy, bo widać, że masz mocno sezonowe podejście.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 210
hmm to moze sie cos znajdzie przynajmniej zeby byl jaki kolwiek efekt.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 807
Najbliżej w Niemczech jest pewien chirurg plastyczny co robi takie cuda ;)

"Bądź silny. Znaj i czcij swoje ciało. Jest to Świątynia Ducha, i jeżeli ciało nie jest zdrowe, nie może być silne, ani piękne."
E.T.Seton

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 210
lol jakie cuda? tutaj nie chodzi o zadne cuda tylko przynajmniej o jakies wskazowki jak cwiczyc i czy moze jakies odpowiednie jedzenie stosowac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 807
Robi kaloryfer na brzuchu. Jak poczytasz podwieszone posty, to sam będziesz wiedział co robić.

"Bądź silny. Znaj i czcij swoje ciało. Jest to Świątynia Ducha, i jeżeli ciało nie jest zdrowe, nie może być silne, ani piękne."
E.T.Seton

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 210
Po przeczytaniu kilku postow doszedlem do wniosku ze w moim przypadku mozna by bylo zastosowac a6w lub Abs do tego jakies cwiczenia na laweczce, hantle no i oczywiscie pompki.
Chcialbym sie jeszcze dowiedziec czy to dobry pomysl i czy stosowac do tego diete i jakies odzywki czy cos innego ale zeby byly to dobre dla zdrowia i bez zadnych skutkow ubocznych.
prosze o normalne odpowiedzi bo zalezy mi na tym ;).
z gory dziekuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
Co do ćwiczeń to jak najbardziej tak , ale trening całego ciała. Na początek może być obwodowy który znajdziesz w podwieszonych tylko pozmieniaj ćwiczenia na takie które możesz robić na swoim sprzęcie. Co do diety , to odrazu nie wprowadzaj jakieś rygorystycznej , tylko stopniowo sie przyzwyczajaj , dział odżywianie i posty podwieszone. Odżywek narazie nie potrzebujesz.

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
i od siebie powiem ze nie pakuj sie a6w i absy bo to chvja warte (przynajmniej moim zdaniem). a6w zrobiłem całe, przy niskim dość bfie i bez szału. ćwicz regularnie brzuch po kazdym treningu, po 3 seryjki, większa liczba powtórzen. No i oczywiście ogólnorozwojówka. w 3 miesiące niewiele zdziałasz ale odpowiednio kombinując z ćwiczeniami, rozkładając nacisk itp może w sierpniu bedziesz miał jakieś tam ZARYSY ale cudów nie oczekuj. Jak sie weżmiesz to dasz rade. W kreatyne sie nie pchaj póki co, zastosuj sobie 10 wskazówek żywieniowych (diety specjalistycznej nie układaj bo szybko odpadniesz i tyle bedzie z twojego ćwiczenia). zdr

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 210
Powiedz mi jeszcze jak pisze ze nie pakowac sie w a6w ani absy to jakimi cwiczeniami moge spalic ta tkanke tluszczowa?

Zmieniony przez - Savon w dniu 2010-04-19 18:55:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
Powiedz wzrost to Ci powiem czy masz co palić

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW Dla 15-latka

Następny temat

początek treningu, jak mam zacząć?

electro
Polecane artykuły