Witam, a więc jak w temacie prosil bym o pomoc w rozkladu cwiczen. Posiadam ławeczke z drazkiem + 2 hantle ogolny ciezar calej wagi jaka posiadam mysle ze z 60-70kg konkretnie chodzi mi oto ze posiadam tkanke tluszczlowa w tym roku bede mial 17 lat waze 72kg mysle ze to dobra waga jak na moj wiek ani malo ani duzo, lecz chcialbym spalic ta tkanke tluszczowa lub zbic ja na miesnie, równiez posiadam 4 pakiety creatyny zwyklej, lecz jeszcze jej nie biore bo nie wiem czy jest sens.
Codziennie przed spaniem robie sobie 50 pompek, ale to duzo mi nie pomoga oczywiscie zeby mniec miesnie brzucha, mysle ze jestem w stanie sie zaangazowac na jakies konkretniejsze cwiczenia, konkretny czas w jakim chcialbym odczut jakies efekty czyli miesnie brzucha no i oczywiscie inne miesnie roznych parti cial to 3 miesiace.
Szukalem roznych cwiczen na forach ale doszedlem do wniosku ze tutaj bedzie sie lepiej spytac doswiadczonych osob.
Równiez zamierzam sobie kupic bieznie do biegania lecz nie wiem czy jest sens.
jestesm w stanie robic pompki, brzuszki no i oczywiscie to na co mi moj sprzet pozowli.
byl bym wdzieczny za pomoc ;)
Codziennie przed spaniem robie sobie 50 pompek, ale to duzo mi nie pomoga oczywiscie zeby mniec miesnie brzucha, mysle ze jestem w stanie sie zaangazowac na jakies konkretniejsze cwiczenia, konkretny czas w jakim chcialbym odczut jakies efekty czyli miesnie brzucha no i oczywiscie inne miesnie roznych parti cial to 3 miesiace.
Szukalem roznych cwiczen na forach ale doszedlem do wniosku ze tutaj bedzie sie lepiej spytac doswiadczonych osob.
Równiez zamierzam sobie kupic bieznie do biegania lecz nie wiem czy jest sens.
jestesm w stanie robic pompki, brzuszki no i oczywiscie to na co mi moj sprzet pozowli.
byl bym wdzieczny za pomoc ;)
Krzysztof Piekarz
