SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OLIMPu suplementy (głównie kreatyny)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
Witam.
Mam do Was pytanko. Mianowicie ostatnio po kuracyjce monohydrat Ultimate'a + d-Ribose OLIMPu praktycznie nie odczulem zadnych przyrostow. Jako, ze wydalem na ryboze ponad 200 PLN to juz jej nie dokupie do zadnego z cykli, bo jest to naprawde droga i nie warta swieczki sprawa. Ale do rzeczy. Co sadzicie o OLIMPowskiej glutamince oraz kreatynach mono, piro i citro? Czy wogole odczuliscie po takim zestawiku (mono+glukoza,piro,citro) jakies znaczace przyrosty-jesli tak to jakie? Czy po prostu OLIMP ma slabe te kreatyny i nie warto zwracac na nie uwagi? Podzielcie sie swoimi spostrzezeniami i porownaniami z glutaminami i kreatynami innych producentow. Za odpowiedzi z gory dzieki.

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm tez mam zamiar kupic na poacztaku kwietnia jakas kreatyna i sie zastanawiam czy wpakowac ponad 100 zeta w piro czy po staremu za 50zeta wsiasc mono ??


"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4589
Jestem po jedenj z kreatynek OLIMPa. Brałem rano 5g i po treningu 5g + po 3g d-ribose i efekty czadowe.Jedyna kreatyna po której to co napisane na obsłudze sprawdza się w praktyce.Bierz smiał. (piro pozwoli Ci także dodatkowo spalic tłuszczyk)

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
olimpowskie kreatynki i gluta to obecnie najtansze i najlepsze suple na rynku (Polskim)
gluta jak to gluta czysta , mikronizowana a kreatyna z SKW !

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21740
Ja brałem mono 2 razy i byłem zadowolony. Glutamine w tabsach też, ale jakoś niekoniecznie- proszek chyba lepszy, ale nie próbowałem jeszcze.

"Niech nienawidzą byleby się bali"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
a ryboza to pic tak jak i glutarol

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4589
Patriotpol ma może racje. Ta ryboza jakas kijowa bo mi też sie wydaje że to nie ona pomogła mi w ładowaniu kretyny.Natomiast te nowe produkty z OLIMPa są z pierwszej pułki. pozdro

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
no to juz wiem na co pojda pieniazki po wakacjach efekty czadowe, tzn? przyrost masy-ile, obwodow? w sumie to interesuje mnie tylko gluta i kreatynki z olimpu, ale tak przy okazji jak smakuje ktores z tych bialek system protein 80 lub provit 85 z woda? sam jem drozsze bialka i jestem zadowolony, ale tak z ciekawosci pytam, czy olimpowskie da sie przelknac? ;) cargo, a ktora brales kreatynke-piro?
Pozdrawiam,
NoRtOn


Zmieniony przez - norton w dniu 2003-03-25 20:07:06

Zmieniony przez - norton w dniu 2003-03-25 20:08:00

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
Norton z rybozą daj sobie loooz jestem po cyklu i zero efekto o wiele lepszy był z glukoza. Ewentualnie jako dodatek ale nie jako zamiennik glukozy Mono olimpa jest oki polecam co to cytryny to podchodze sceptycznie również nie jestem zadowolony. Piro nie testowałem bo nie mam zamiaru wyrzucić 200zł na darmo

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
wiesz o rybozie to ja juz powiedzialem co mysle :) ale jak widzisz inni maja dobre zdanie na temat piro i citro, ale i tak poczekam na innych opinie :)

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Norton dokładnie też brałem kreatyne Ultimate i efekty baaaaaaaaaaardzo mizerne jak za takie pieniądze. Już lepiej działała na mnie kreatyna scitec'a. W sumie teraz stoje pod podobnymi dylematami jak ty Kupić piro i citro czy nie.. )) Glutamine z Olimpu napewno wezme bo wydaje mi sie byc dobra, a białek i gainerów z Olimpu juz NIGDY nie kupie, bo mają obrzydliwy smak, kiepską rozpuszczalność i słabe składniki :) Wole dopłacić i dostać coś lepszego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10867
"jak za te pieniadze" przeciez Ultimate ma jedna z tanszych kreatyn...

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

therma a matura

Następny temat

pomocy koledzy mafiozi

electro
Polecane artykuły