SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy koledzy mafiozi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc chodzi o ......... spadki

wczesniej roslem przy tejsamej diecie i taksamo czesto zmnienianym treningu(no moz etroche czesciej zmieniam treningi) i to roslem baaaaaardzo szybko

od 4tygodni stoje/spadam

dziwne tymbardziej ze lykam domowe ZMA i zaczelem brac kreatyne+fiszoze(b-karoten i AAPQ tez zażywam)

jak myslicie czego powodem moga byc spadki???

pozdrawiam


ps:stres w szkole???


ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ten co nie ma w glowie powienien miec w nogach hehe!!!


moj qmpel hiszpaniec wziol laske na chciende i zapomniel o condonach ale koles ehhe!! no i wtedy drugi hiszpaniec wywalim mu to zdanie i tamten szorowal na stacje zeby jeszcze tego kociaka strzelic
ale mialem zlewe hehe!!!

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
a jak dlugo bierzesz kreatyne ?
bo niektorzy po 4-5 tygodniach stoja w miejscu

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
To przez te igłę, którą sobie wczoraj wbiłeś i teraz powietrze z Ciebie uchodzi


widzisz maniaq jest taka granica wagi która bardzo ciężko jest przekroczyć. Ja również doszedłem do pewnego progu i od 2 miesięcy waga ani drgnie

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
to je maniaq ?
bana dostal ?


pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od tamtego poniedzialku zfaza nasycenai bo zostalomi trohe krety z poprzedniego cyklu

waze 70kg(to to bez tluszczu) i biore (faza podtrzymania) 2,5g rano i 5 po treningu/w czasie dnia
tyle samo rybozy


pozdro

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
NO ja tez mam ten sam Problem. przytyłem z 66 na 72 i nic a teraz mam jeszcze lepsza diete niz wtedy jak przytlem.
No ale powiedziane jest i udowodnione ze kazdy czlowiek moze miec pewna graniczna wage ktora jesli przekroczy (suplementy) to i tak po pewnym czase do tego wroci. jesli juz chcesz duzo duzo wiecej wazyc to polecam ...... tj nie polecam wiesz o co chodzi
na moim przykladzie sukcesem by bylo gdybym doszedl do 80 kg potem juz bede sie rzezbił (bede kosci rzeżbił jak to niektorzy mowia ) ale taką juz mam genetyke i bez koksow nawet nie mam co liczyc na "szafe" no moze "szafke" bo za duzy to tez bym nie chcial byc
pozdrawiam Ghost

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle z ejuz mialem 35,5 bez wielkiego wysilku a teraz sie niezle poce a mam 34,5 jak dobrze pojdzie

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
to strasznie*****owo masz

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej loodziska macie jakis pomysl - moze glute czy cus???

no niemowcie z epotraficie odpowiadac only na pytania typu "jak brac kreatyne"

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
A ja bym zrobil 1-2 tyg lzejszego treningu po cyklu, nabral motywacji, checi i potem znowu jazda! Tez tak nieraz mialem, ze lykalem w h... rzeczy a masa i sila stala w miejscu Polozuj trening, przyjrzyj sie treningowi, diecie i regeneracji, szukaj tam bledow. Zreszta czlowiek uczy sie na bledach. Piotrus nie lam sie dobrze bedzie!

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
goral jak zwykle podszedl do postu powaznie

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMPu suplementy (głównie kreatyny)

Następny temat

Przyjmowanie amfetaminy a siła

WHEY premium