Witam
Chciałbym trochę przypakować w barkach, pleach, bicepsie i klatce. Zakupiłem gryf i ławkę, mam jeszcze kasę na obciążenia. Teraz moje pytanie: czy ktoś kto zna się na rzeczy byłby na tyle dobry żeby ułożyć mi konkretny plan ile serii i po ile w każdej, i jak mam ćwiczyć żeby były jakieś efekty? I czy w ogóle uda mi się coś w miare osiągnąć tylko z takim sprzętem?
Zaznaczam ze nigdy wcześniej nie ćwiczyłem. Z góry dzięki za odpowiedź
Chciałbym trochę przypakować w barkach, pleach, bicepsie i klatce. Zakupiłem gryf i ławkę, mam jeszcze kasę na obciążenia. Teraz moje pytanie: czy ktoś kto zna się na rzeczy byłby na tyle dobry żeby ułożyć mi konkretny plan ile serii i po ile w każdej, i jak mam ćwiczyć żeby były jakieś efekty? I czy w ogóle uda mi się coś w miare osiągnąć tylko z takim sprzętem?
Zaznaczam ze nigdy wcześniej nie ćwiczyłem. Z góry dzięki za odpowiedź
Krzysztof Piekarz