SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból w rękach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Mam pytanie. Ćwiczę już ponad 1,5 roku i jakieś 2 tyg temu zacząłem odczuwać ból w przedramieniu gdy robię np biceps na gryfie mocno łamany a najgorzej boli jak odkładam sztangę i próbuje wyprostować ręce. I co to może być może jakieś ćwiczenia czy jakieś maści znajomy mi powiedział że mam za dużo siły a za słabą budowę rąk i może mnie boleć od tego proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1718 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15969
Właśnie lipa panowie bo u mnie na siłce maja tylko jeden prosty gryf (średniej wielkości) a reszta to łamane.Bardzo dobra siłka ale niestety nie maja zbyt dużej ilości gryfów i bardzo ciężko się do prostego dobrać.No cóż , tak jak powiedziałem murze postawić na przedramiona bo właśnie z łamana sztanga gdy robię triceps to wtedy odczuwam ból najbardziej.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4730
Nadwyrężyłeś się.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Ale właśnie ból mam już od 2 tyg więc chyba powinno już mi przejść
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
zmniejsz ciezar , rozgrzewaj przedramiona i je cwicz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11740
cwicz przedramiona. pewnie to zwykle kucie w przedramionach.. kazdy mial cos takiego kiedys, jak przypuszczam. zacznij cwiczyc przedramiona bo padaja one szybciej od bicepsow.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
A może to być od tego że nie ćwiczę tej partii mięśni ?. Uważałem że przedramię ćwiczę przy bicepsie czy tricepsie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
To nie jest taki ból jak bym miał zakwas czy zerwany mięsień to tak jak by mnie parzyło coś w środku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
rozgrzewke rob bo to moze byc kontuzja wlasnie przez to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2755
Masz stosunkowo za mało wytrzymałe przedramię co do bicepsu. Też tak miałem. Zacznij robić przedramię i odpuść na razie duże ciężary na biceps.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1718 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15969
Odczowam ten sam bol przy robieniu tricepsa , bardzo denerwujacy bol.Nie robie przedramion gdyz czasu zbytnio nie mam . widac ze teraz musze poswiecic troche czasu na przedramienia.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30270
Tak jak pisali wyżej -> przedramiona siadają szybciej od bicepsów bo są za słabe jak widac unikanie trenowania niektórych grup szybko może dac o sobie znać. Zmniejsz narazie ciężary na bicepsy albo zmieniaj częsciej ćwiczenia i dodaj trening przedramion.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia....

Następny temat

trening dla kobiety typu "tłusty chudzielec" POMÓŻCIE

electro
Polecane artykuły