Siemano
Odrazu ankietka
Wiek: 17 lat
Waga: 79 kg
Wzrost: 185
Cel do osiągnięcia: masa/rzeźba
Staż: kilka m-cy ćwiczen w domu, z przerwami..
Dostęp do siłowni: tak
Jak mam cwiczyc azeby przybrac masy i wyrzezbić górną część ciała? Jak zobaczycie na fotach mam troche szerokie biodra,a chciałbym to jakos zamaskowac poprzez muskularną i zmasowaną gorna częśc ciała
xP Jakie ćwiczenia byscie polecili, oprócz standardowego wyciskania na klate i pompowania bicepsa
Z góry dziex za pomoc, PZDR!
Zmieniony przez - Kuwerty w dniu 2010-03-04 19:45:05
Odrazu ankietka
Wiek: 17 lat
Waga: 79 kg
Wzrost: 185
Cel do osiągnięcia: masa/rzeźba
Staż: kilka m-cy ćwiczen w domu, z przerwami..
Dostęp do siłowni: tak
Jak mam cwiczyc azeby przybrac masy i wyrzezbić górną część ciała? Jak zobaczycie na fotach mam troche szerokie biodra,a chciałbym to jakos zamaskowac poprzez muskularną i zmasowaną gorna częśc ciała
xP Jakie ćwiczenia byscie polecili, oprócz standardowego wyciskania na klate i pompowania bicepsa
Z góry dziex za pomoc, PZDR!
Zmieniony przez - Kuwerty w dniu 2010-03-04 19:45:05
Krzysztof Piekarz
jeszcze niedawno byłem wazony i mierzony u jakiegos tam lekarza. Zawsze tyle wazyłem (znaczy nie od urodzenia xD), między 78 a 81 kg.