Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
no wiec Piotrze... na 3 lata lipa... nogi dobre rece w miare.. reszty brak

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.
...
Witamy w teamie ludu z chu~~jowym genem:)..albo brak dobrej michy i zły trening:)
The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.
...
Uda moim zdaniem najlepsze ale moge sie mylic ;) Podasz wymiary bic itd ? Ale prawdziwe :)
Zmieniony przez - Vaderoslav w dniu 2010-03-05 11:03:42
Zmieniony przez - Vaderoslav w dniu 2010-03-05 11:03:42
Pozdrawiam :)
...
Nogi grube, góra ginie. Wagę masz całkiem, całkiem. Wycinaj to będzie o niebo lepiej. Naucz się dobrze spinać.
pozdrawiam
Zmieniony przez - sul w dniu 2010-03-05 11:08:08
pozdrawiam
Zmieniony przez - sul w dniu 2010-03-05 11:08:08
...
Jak zaczylem trenowacz to wazilem 73 kg. Moj drugy rok treningu bil do dupy bo bilem caly czas chory :S
Ja prawie zaczlem robic diete bo brzuch mi jest troche za gruby
Zmieniony przez - _Piotr w dniu 2010-03-05 13:46:55
Ja prawie zaczlem robic diete bo brzuch mi jest troche za gruby
Zmieniony przez - _Piotr w dniu 2010-03-05 13:46:55
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!




Krzysztof Piekarz