SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

3 lata treningu, 189cm 98 kg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
no dobrze a teraz poprosimy foty po tych 3 latach ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15913
no wiec Piotrze... na 3 lata lipa... nogi dobre rece w miare.. reszty brak

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2515
Witamy w teamie ludu z chu~~jowym genem:)..albo brak dobrej michy i zły trening:)

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12951
3 lata treningu - chyba zbytnio sie oszczedzales :)

be patient...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5353
ładna chałpa :)

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7545
hahahahahahaha ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5353
Uda moim zdaniem najlepsze ale moge sie mylic ;) Podasz wymiary bic itd ? Ale prawdziwe :)

Zmieniony przez - Vaderoslav w dniu 2010-03-05 11:03:42

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi grube, góra ginie. Wagę masz całkiem, całkiem. Wycinaj to będzie o niebo lepiej. Naucz się dobrze spinać.

pozdrawiam

Zmieniony przez - sul w dniu 2010-03-05 11:08:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
Jak zaczylem trenowacz to wazilem 73 kg. Moj drugy rok treningu bil do dupy bo bilem caly czas chory :S

Ja prawie zaczlem robic diete bo brzuch mi jest troche za gruby

Zmieniony przez - _Piotr w dniu 2010-03-05 13:46:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4771
a Ty być polak ? Bo pisownia kuleje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielka redukcja nowe zdjęcia 5 str.

Następny temat

Sylwetka do oceny! :)

electro
Polecane artykuły