SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

które wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
czy przy ograniczonym budrzecie lepszy wybór to wpc ostrowia czy lepiej vitafit treca? bo nie moge znależć warhiwum. pozdro

bez walki nie ma postępu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
obojętnie, aczkolwiek bierz vitafit ponieważ ostrowi smak, rozp. pozostawia wiele do życzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
dzieki kolego. pozdro

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
zdecydowanie wszystkie walory przemawiają za vitafit

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
waśnie zamówiłem vitafita wiec jeszcze raz dzieki.

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 787
Popieram. Smak ostrowii to tylko aromat.

W życiu na siłowni nie byłem...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5360
:)

Just Maniush

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 809 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31916
tylko ze na ostrowii byly przeprowadzane badania a na vitaficie nie, wiec nie wiadomo czy nie ma w nim przeklamania co do zawartosci bialka
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
na samym dole:

https://www.sfd.pl/Tanie_i_Smaczne_Białko:_VitaFit-t546925-s26.html 

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 809 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31916
jak tak to polecam vitafita. wlasnie go jem i obydwa smaki bardzo dobre ale teraz dla odmiany zakupie sobie chyba ostrowie bo z łowickim chyba nie bede eksperymentowal bo ono raczej nie bylo badane chyba ze znowu sie myle
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gain bolic 600 + białko myofusion

Następny temat

NOWOŚĆ Z ACTIVLAB - !!! GLUTAMINE XTRA !!! czyli wykładamy karty na stół...

electro
Polecane artykuły