Szacuny
5
Napisanych postów
757
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39076
Witajcie,
od 2 tygodni jestem na diecie 3000-4000kcal (hardgainer ektomorfik) i przytylem juz 4 kg :D. Jednak nie widac ich nigdzie, widac tylko troche wiekszy brzych. Dodatkowo trenuje boks w domowych warunkach wiec troche kcal spalam. W pasie mam 81 cm (przy wzroscie 182cm to chyba nie jest duzo?) Czy to dobrze ze tak szybko tyje?
Szacuny
5
Napisanych postów
757
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39076
Opisze jeszcze jak sie ma sytuacja mojej wagi i wzrostu na przelomie kilku lat.
W 2007 roku zaczalem ostro cwiczyc (bylem max chudzielcem i bardzo trudno mi bylo zdobyc nawet 1 kg,) na poczatku wazylem 52 kg przy wzroscie 182cm. Przytylem do 70kg przez 2 lata i pozniej mialem problemy ze zdrowiem wiec schudlem do 60kg. Teraz waze 65 kg a 2 albo 3 tygodnie temu wazylem 61kg. Do ilu kg tak sie masowac? Sprobuje ograniczyc wegle choc wcale ich tak duzo nie jem.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Masuj do ilu chcesz przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na poziom tkanki tluszczowej. Nie mam na mysli znacznego organiczenia weglowodanow. Odejmuj ok 25g, max 50g.
Szacuny
5
Napisanych postów
757
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39076
No wlasnie, bo boje sie ze cala ta masa pojdzie w brzuch zamiast w rece , nogi, klate, i plecy. Odejme jeden worek ryzu dziennie i zobaczymy za tydzien albo dwa co bedzie. Nie chce byc chudzielcem z duzym brzuchem bo by to komicznie wygladalo :D
Szacuny
5
Napisanych postów
757
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39076
Hmm, to w koncu odjac te wegle ?
Z wegli jem dziennie tak:
Chleb razowy - caly zjem w ciagu dnia (300-400g)
200-300g ryzu
Glukoza po treningu niekiedy musli lub owsianke