SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POMOCYYYYYYYYY !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443
Siemka !!!! Panowie mam na posiadaniu kilka odrzywek i nie wiem kiedy i jak brac prosil bym o pomoc !!! Moja waga to 72 kg !!!! Mianowicie mam na stanie 1. GAINER MUSCLE WEIGHT GAINER 2kg firmy Presision Enginered 2.AMINO 1500 240kaps 3. KREATYNA Met-RX 4. HMB Activlab 5.L-GLUTAMINA met-rx 6. PLATINUM WHEY PROTEIN 2kg !!!!!!!! KIEDY to brac i w jakich porcjach !!!!!!! Z GORY DZIEKUJE !!!! BEDA DOBRE EFEKTY PO TYM ???????????????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7386
Ankieta, Uzupełnij profil
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie

Pewnie i tak zawcześnie na kretke skoro zadajesz takie pytania.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Po tresci posta mozna stwierdzic, ze skonczyles niedawno podstawowke.
Wez sie za miche i trening, a nie za suplementy i odzywki.
Czytaj, czytaj i jeszcze raz duzo czytaj. Jesli interesuje cie ten sport to sie poprostu przyloz i ucz.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
nie masz diety:
zapraszam do lektury:
A TUTAJ NAJBARDZIEJ PRZYDATNE TEMATY DOTYCZACE DIETY
-Przygotowanie Do Diety
https://www.sfd.pl/Przygotowanie_do_diety-t433273.html

-Jak Ułożyć Sobie Diete i Jak Wyliczysz Swoje Zapotrzebowanie Kaloryczne!
[https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html] 
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

-Dieta Na Masę - Dodatkowe Kg Dla Wszystkich Potrzebujących!
[https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html] 

-Zbiór Linkow Dzialu Odżywianie
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

z duzym uwzglednieniem tego tematu!
CHARAKTERYSTYKA SUPLEMENTOW
[https://www.sfd.pl/charakterystyka_wybranych_odzywek/suplementow-t284436.html]

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443
a gdzie to mam uzupelnic ?????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443
Czlowieku wiecej pewnie w zyciu trenowalem niz ty wiec mi nie pisz o mojej diecie trenowalem 12 lat judo i chodzilem na silownie ale czasy nie sa piekne i juz nie ma tyle czasu na treningi itp !!!! Chce poprostu wiedziec jak to brac a nie jakis *****nych komentarzy !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13782
Jak tak duzo trenowałes to sam powinienes wiedziec jak to brać. Albo nauczyc sie uzywac googli

Zmieniony przez - ANIIMAL w dniu 2010-02-25 16:30:06

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443
Wy ludzie jestescie naprawde nie normalni prosze o jakas porade i tyle od ludzi ktorzy cwicza ba beda wiedzieli jak jest najlepiej!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
Już widzę, to jego trenowanie ...

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443
czlowieku nie musze ci sie tlumaczyc !!!! Trenowalem i tyle ale wyjechalem za granice i nie ma juz tyle czasu zaczelo sie prawdziwe zycie !!!! I kazda wolna chwile poswiecam sobie na trening !!! nie mam juz tyle czasu zeby cwiczyc codziennie po 2 h jak kiedys !!!!!!! Teraz tylko podciagam sie na drazku i robie pompki z 4 razy w tygodniu i 2 razy w tygodniu jakies biegi skakanka itp po jakies 1h30min teraz tylko na tyle sobie moge pozwolic
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
to zrob sobie ze 2 cykle na gainerze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dobrego

Następny temat

białko- siłownie i nie tylko

electro
Polecane artykuły