Witam.
Trenuje MT jakies 6 miesiecy i mam problemy z kondycja , trening daje rade wytrzymac , ale ledwo zyje po nim
Na silce trenuje ponad 3 lata .
Duzo czytalem tutaj o wytrzymalosci itp.
Jest jeden problem po kilku - kilkunastu minutach biegu wysiadam ,wiec ciezko zrobic trening wytrz. bazujac na biegach gdzie po kilku minutach stoisz zamiast biec heeh
Macie jakies pomysly na trening wytrz. nie bazujacy na biegach(czasowo az do momentu polepszenia kondychcy) ktory bedzie skuteczny ? wiem , ze to glupia sprawa no ale . . .
Moj Plan tygodniowy to 3x silka 3 x MT i czasami rowerek stacjonarny
Pozdrawiam
Trenuje MT jakies 6 miesiecy i mam problemy z kondycja , trening daje rade wytrzymac , ale ledwo zyje po nim
Na silce trenuje ponad 3 lata .
Duzo czytalem tutaj o wytrzymalosci itp.
Jest jeden problem po kilku - kilkunastu minutach biegu wysiadam ,wiec ciezko zrobic trening wytrz. bazujac na biegach gdzie po kilku minutach stoisz zamiast biec heeh
Macie jakies pomysly na trening wytrz. nie bazujacy na biegach(czasowo az do momentu polepszenia kondychcy) ktory bedzie skuteczny ? wiem , ze to glupia sprawa no ale . . .
Moj Plan tygodniowy to 3x silka 3 x MT i czasami rowerek stacjonarny
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
Ale powiedz najpierw po jakim biegu wysiadasz??(sprint,normalny,jaka odleglosc ile min?):D Wiesz na ile różnych sposobów mozna biegac
Jak chodziłem do liceum mój nauczyciel zaraził mnie bieganiem w zimę twierdząc, że to najlepsza pora roku na bieganie. Wiadomo, każdy lubi co innego, ja podzieliłem się swoim poglądem na ten temat