SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamany nadgarstek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
ELO jest pytanko jak długo potrwa rekonwalescencja i leczenie?

napierniczalem sie z gosciem i troche przesadzilem ;/ wpadlem w szal i go skatowalem :( mi nie ma nic procz zlamanego nadgarstka 3 i 5 kosc srodrecza 3 pezwmieszczenie 20 stopni 5 mniej nieco. Mialem miec zabieg dzisiaj. Stalo sie to wczoraj. Wyprosilem by mnie nie kroili pytal czy gram na pianinie albo na gitarze mowie nie mowi ze taki zrost nie bedzie przeszkadzal i ze nie bedzie deformacji.

Pytanie nr 2: czy moja piesc bedzie jeszcze zdolna do uderzen czy raczej pracowac lewa?? i mam zabezpieczac rece bandarzami prze walka?? szczegolnie prawa bo po tym wypadku jest zmasakrowana

fot nie wrzuce bo mam gips ale opuchlizna jest tak duza ze reka wyglada jak balon i pelno krwiakow mam . Troche z dupy ale dam rade.

pozdro

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ad 1)sam gips to ok 5-6 tyg,po zdjeciu będzie Cie jeszcze ręka boleć. Dalsza rekonwalescencja? Ciężko powiedzieć zależy wiele od tego jak Ci się będzie zrastać,jak rehabilitacja itp

ad 2) póki co zapomnij,po zdjeciu gipsu jeszcze dłuższy czas nie będziesz mógł normalnie uderzać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
chyba za***ałem

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Co do szału,to sam rozwaliłem sobie kiedyś przez to łapę,też kość śródręcza przy najmniejszym paliczku,całe szczęście bez urazu nadgarstka.Teraz bym załatwił taką sprawę na chłodnoNie ściagaj gipsu,czy szyny szybciej niż zalecił lekarz.Ja musiałem z pewnych względów ściągnąć szybciej i zrobiłem to po 3 tyg. zamiast po 6. Kość mi się krzywo zrosła.Czasem odczuwam lekki ból w miejscu złamania przy zmianie pogody.Rehabilitacja po ściągnięciu gipsu to ściskanie żelowej piłeczki,po pewnym czasie przejście na gumowe kółko do ściskania u mnie było,ale najlepiej zapytaj lekarza co robić,jakie ćwiczenia i czym.Nie wal w żadne worki,czy tarcze zaraz po sciągnięciu gipsu,daj łapie się wzmocnić przez jakiś miesiąc,łykaj minerały zawierajace dużo wapnia.Obecnie nie odczuwam przy uderzaniu żadnych dolegliwości,tylko baczniej pilnuję,aby uderzać kostkami na których robię pompki,tzw. "seikeny".

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
słaby 56 -- tego właśnie oczekuję -> konkret chłopie i dzięki za info

Moge wrzucić zdjęcia łapy jak chcecie zobaczyć

pzdr

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dawaj.Swoich zdjęć już nie mam,to na innych złamanie miło będzie popatrzeć

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-02-17 16:16:47

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Myślałem,że rentgenowskie wrzucisz

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
moja laska miała podobną rękę(wielkośc opuchlizny podobna). Lekarz kazał jej kupić altacet w maści oraz reparil(tabletki),oba bez recepty i dośc tanie. Opuchlizna zeszła po ok 2-óch tygodniach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLO-czyżby Twoja pani też się z kimś biła?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie
zjeżdzała ze mną na sankach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piercing a bjj - czy zachowanie kolca jest mozliwe? jakies sposoby?

Następny temat

Wytrzymalosc w MT . . .

WHEY premium