SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany nadgarstek, kość łódeczkowata i glukozamina plus.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, to mój pierwszy temat i mam nadzieje, że ostatni ''w dziale kontuzji ;)" dlatego proszę o wyrozumiałość.

Mianowicie. Mam gips na prawej dłoni już od chyba półtora tygodnia. Nosić go będę jeszcze 3 miechy, a nastepnie wyciaganie sroby.. Jednakże przejdźmy do rzeczy. Lekarz nie mówił mi o suplementach które wzmocniłyby efekt gojenia się, a bliska mi osoba kupiła dla mnie Glukozamine plus. Moje pytanie brzmi: Czy mogę tego używać?
I przy okazji pytanie do ludzi którzy również mieli takie złamanie: Kiedy będę mógł zacząć ćwiczyć? I czy kiedykolwiek będę mógł zrobić pompkę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm ja tam z swojego doświadczenia w suplementy diety nie wierzę,po ściągnięciu chodź na rehabilitacje żeby wzmocnić i rozruszać stawy i ścięgna. A ta glukozamina to możesz ją jeść jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Dla lepszej regeneracji jedz produkty bogate w witaminę C, oraz omega 3, pij codziennie dwie łyżki rozpuszczonej żelatyny.Jedz kaszę jaglaną, gdyż zawiera krzemionkę. Po zdjęciu gipsu mocz nadgarstek w ciepłej wodzie ze solą, codziennie przez 20- 30 minu i zastosuj okłady z korzenia żywokosta lekarskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Dobrze. Dziękuje za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Po takim długim unieruchomieniu to zanim będziesz mógł zrobić pompke przyda się solidna rehabilitacja i to powinno być dla Ciebie priorytetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
a opłaca mi się ćwiczyć lewą stronę? Czy bedzie za duza dysproporcja potem? Bo slyszalem gdzies, ze nawet jak sie cwiczy załóżmy lewą strone to prawa tez w jakims stopniu rośnie. Jak do tego się ustosunkujecie Panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
tak to prawda.Nazywamy to efektem kontralateralnym i u ciebie jesli masz jedną rękę w gipsie,można z tego efektu jak najbardziej skorzystać,ćwicząc drugą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból mięśnia

Następny temat

Powiększona śledziona a trening.

WHEY premium