Witam,
Wzrost : 176
Waga 60 kg
Wiek : 18 lat
Cel masa
Ćwiczyłem 3 miesiące w domu według planu Mashawiego.Miałem prawie 5 miesięcy przerwy z powodu braku czasu.Chciałbym teraz zacząć, ale z odżywkami.Z dietą niestety jest u mnie ciężko...nie mam na to kasy.Oczywiście staram się jeść jaja/ryż/makaron/wędlina ipt
Chciałbym zacząć od : OLIMP GAIN BOLIC
Sporo węgli w tej odżywce, a to teraz jest mi potrzebne
Z góry dziękuje
Wzrost : 176
Waga 60 kg
Wiek : 18 lat
Cel masa
Ćwiczyłem 3 miesiące w domu według planu Mashawiego.Miałem prawie 5 miesięcy przerwy z powodu braku czasu.Chciałbym teraz zacząć, ale z odżywkami.Z dietą niestety jest u mnie ciężko...nie mam na to kasy.Oczywiście staram się jeść jaja/ryż/makaron/wędlina ipt
Chciałbym zacząć od : OLIMP GAIN BOLIC
Sporo węgli w tej odżywce, a to teraz jest mi potrzebne
Z góry dziękuje
Krzysztof Piekarz
