mi jakiś koleś na gadu pisze:
"siema
nr mam z sfd
jakbys potrzebowal cos z saa to pisz"
"mam phoenixa/atomica/razaka
jest tte ruska ale meta
tez*
"

"siema
nr mam z sfd
jakbys potrzebowal cos z saa to pisz"
"mam phoenixa/atomica/razaka
jest tte ruska ale meta
tez*
"

PRO MODERATOR DZIAŁU



