SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo na sucho rosna tylko wlosy i paznokcie, czyli spam

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167046

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Nie jest to meczace? ja z pol roku pilem ostrowie banan i juz wiecej nie dalem rady tak odpychalo, wiem ze choj ze smakiem rezultaty pracy maja byc, ale chyba dobze jak sie to polaczy ze smakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
zarcie z jedzenia tez na sile szamiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
szczerze mówiąc to mi już nic nie smakuje,a po tych ilościach jakie wpjerdalam samo patrzenie na jedzenie mnie odrzucaw ogóle to w tej yebanej polsce żarcie jest korewsko drogie zresztą jak i wszystko inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
na mc,kfc moglbym jechac cale zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
luk jak ty ty dajesz rade jesz pewnie z 6posilkow dziennie i kazdy z obrzydzeniem to ja bym dlugo nie pociagnal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja raz w życiu jeszcze jako dzieciak byłem w Mc i zle to wspominam,bo pamiętam jak rzygałem po tym żarciu

a dziś w nocy jakiś śmierdziel pobił szybe w drzwiach bo go nie wpuściłem do lokalu,chciałem mu wpjerdolić ale korwa pod samym wejściem kamera policyjna wisiale choj z tym przynajmniej teraz bedzie płacił za szkody


egon ja tak ciągnę od kilku lat

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2010-01-22 11:12:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
fajnie tak komus wpjerdolic za cos szkoda ze mu nie doyebales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
luk niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
zacznij wszystko pic i nie bedziesz sie tak meczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
a to taki bogaty cfaniaczek był,różne imprezy u mnie w regionie prowadzi i kasy ma od choja,ale niech ja go spotkam na ulicy to mu się odpłacę

korwa wysłałem cv w kilka miejsc i nie ma odzewu,korwa wymagania mają choj wie jakie,a sami w pisdu chamy po podstawówkach

już próbowałem pić,ale mam ostra srake po płynnym żarciu

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2010-01-22 11:17:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKLEPY PATRONACKIE - HI TEC NUTRITION & PEAK PERFORMANCE

Następny temat

Rozpiska dawkowania , wyboru Hi-Tec zestaw prosba

WHEY premium