SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo na sucho rosna tylko wlosy i paznokcie, czyli spam

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167022

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
ale on od zera zaczynal jak kazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2198
z tym oczywiscie sie zgodze

ale tak naprawde mysle ze na naszym miejscu nie ma co krecic nosem bo do konca nie wiemy jaka mamy genetyke bo niemamy takienj mozliwosci.. a nie mozna sie odnosci do tego ze nie ma sie gena bo nie idzie sie w kierunku takim jak pudzian i tak sie nie wylada.. chyba troche zakrwecilem nie wiem czy zrozumiesz moje przeslanie

Worms Armagedon:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
hmm mialem tu juz nie pisac ale wtrace sie, ja to widze tak,

1) masz chvjowy ektomorficzny gen, i teraz masz opcje, cwiczysz sobie na sucho, dochodzisz do 37 w rece i jedyne co dalej idzie to tluszcz, sylwetka ci odpowiada i ja utrzymujesz cwiczeniami,

2) masz gen jw ale nie pasi ci robienie centa w rece przez cykl z kretki ktory i tak spadnie po cyklu, wiec siegasz po saa aby sie porobic i wygladac chociaz na cwiczacego,

3) masz dobry gen, dochodzisz na sucho do 43 w rece, sylwetka ci pasi, wygladasz na cwiczacego

4) masz dobry gen, ale 43 ci nie pasi i przeskakujesz go wbijajac i robisz sie na konkretnego koksa

5) jeszcze opcja ostatnia, masz chvjowy gen i mega dawkami i tonami kcal , rospjerdalajac sobie zdrowie robisz sie na koksa dlugimi i wykanczajacymi cyklami,

luk jak wpadnie i to przeczyta to powie zem pisda i na sucho kazdy moze zrobic 40 w lapie ale ja sie i tak nie zgodze

ok dziekuje dobranoc

aa i dzdzownis to nie stulej, nie znacie sie na ludziach, kiepscy z was socjologowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
jesli ktos juz jest kulturysta zawodowym no to nie mamy o czym mowic bo to wyglad ktory rozpyerdala psychike zwyklego amatora bb, ale jesli ktos robi zayebiste rezultaty na jakiejs tam slabej diecie to juz widac ze chlop ma papiery zeby isc dalej w tym kierunku zreszta to sie widzi, jak? a tak po prostu

taki zwierzu beztalencie genetyczne no to chce wziasc juz teraz metke, na jego miejscu zrobil bym to samo szczegolow i spraw wewnetrznych dokladnie nie znam ale gadal ze probowal i probowal, a ze idzie to w tempie jak staruszka na przejsciu no to nie ma sensu tego drazyc i pchac tego jak ciastko w piec

Zmieniony przez - Egon15 w dniu 2010-01-29 19:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
az mozg mi sie spompowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
luk by i tak mnie zwyzywal od pisd , wiem ze poziom jaki ja prezentuje jest naprawde niski, fakt, ale i tak od choja pracy wlozylem w to, zeby z totalnego anorektyka byc zwyklym szczuplutkim typem, tez szczegolow nie ma co pisac ale jednak troche zarcia przemielilem przez siebie, i jak tak patrze na ludzi to widze ze faktycznie tak jest, niektorym ni choja nie jest dane byc mega dobrze zbudowanym typem, pewnie , na sucho kazdy moze zrobic te 37 w rece nawet jak startuje od 26, ale co to jest badzmy szczerzy przeciez to jest choj nie wymiar nawet nie widac ze ktos kto ma takie ramie cos cwiczy. a to niszczy tez psychike jak ktos cie namawia na koks, mowi ci ze urosniesz po tym itp, jak widzisz ludzi ktorzy jedza metke i puchna a ty wpjerdalajac kolejny posilek napinasz sie przed lustrem i gowno widzisz jak idzie, a matka sie drze ze po co jesz jak i tak odrazu idziesz na kibel to wysrac, ilez tak mozna, kurvicy mozna dostac

owszem sa granice bo to bez sensu zeby ktos kto ma 30 w lapie jadl metke, ale jesli sie trafi na tak kurefski zastoj, czasem trzeba sie wspomoc w troche inny sposob, sek w tym aby zrobic to z glowa i wykorzystac moc srodka a nie spuchnac woda zeby wszystko zlecialo po cyklu

noo tyle przemyslen suchara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
zwierzu tam ze 38 masz w witce? czy mniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
moze na pompie bic tric by bylo

wior jak choj jestem dlatego postanowilem tu nie pisac bo za maly jestem

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-01-29 20:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2198
wiec moral jest tylko jeden walmy towar i miejmy w dupie genetyke


temat rzeka wiec....

trzeba isc do roboty

Worms Armagedon:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
dzdzownis sugeruje z tego co piszesz ze wbijajacy jestes
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKLEPY PATRONACKIE - HI TEC NUTRITION & PEAK PERFORMANCE

Następny temat

Rozpiska dawkowania , wyboru Hi-Tec zestaw prosba

WHEY premium