problemy znany i nielubiany zwlaszcza jesli chodzi o facetow .. moj dzienny trening to A6W (jutro trzeci dzień), po chwili przerwy robie półpompki 2 x 15 (pompek nie daje rady), przysiady 2 x 40 i chciałbym dołożyć jeszcze coś na te odstające wały tłusczu po bokach , macie jakąś ideę?
pozdrawiam itd itp
PS; jak cos to mam ekspandera i za jego pomoca moze jakies cwiczenia bym wykonywał?
Zmieniony przez - Nieugiety w dniu 2010-02-01 22:38:45
pozdrawiam itd itp
PS; jak cos to mam ekspandera i za jego pomoca moze jakies cwiczenia bym wykonywał?
Zmieniony przez - Nieugiety w dniu 2010-02-01 22:38:45
Krzysztof Piekarz

