Siema, czytałem już chyba wszystkie tematy o Ekto -, Endo -, Mezo -, morfikach i nadal nie mogę dojść, jaki ja mam typ budowy.
W klacie mam 101 cm
W pasie 80 cm
W biodrach 90 cm
W bicepsie 35 cm
W nadgarstku 15 cm
Jak się przeglądam w lustrze to sylwetka wygląda na trójkąt. Ale że mam o 4 kg za dużo to nie jestem pewien czy jestem endo czy ekto czy mezo :) Chodzę na siłownie 2 razy w tygodniu i jadę głównie na redukcję.
PS. Proszę się nie sugerować danymi w profilu bo są z deczka nie aktualne :D
Pozdrawiam
W klacie mam 101 cm
W pasie 80 cm
W biodrach 90 cm
W bicepsie 35 cm
W nadgarstku 15 cm
Jak się przeglądam w lustrze to sylwetka wygląda na trójkąt. Ale że mam o 4 kg za dużo to nie jestem pewien czy jestem endo czy ekto czy mezo :) Chodzę na siłownie 2 razy w tygodniu i jadę głównie na redukcję.
PS. Proszę się nie sugerować danymi w profilu bo są z deczka nie aktualne :D
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz




