SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ekto -, Endo -, Mezo -, morfik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 714
Siema, czytałem już chyba wszystkie tematy o Ekto -, Endo -, Mezo -, morfikach i nadal nie mogę dojść, jaki ja mam typ budowy.

W klacie mam 101 cm
W pasie 80 cm
W biodrach 90 cm
W bicepsie 35 cm
W nadgarstku 15 cm

Jak się przeglądam w lustrze to sylwetka wygląda na trójkąt. Ale że mam o 4 kg za dużo to nie jestem pewien czy jestem endo czy ekto czy mezo :) Chodzę na siłownie 2 razy w tygodniu i jadę głównie na redukcję.

PS. Proszę się nie sugerować danymi w profilu bo są z deczka nie aktualne :D

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Witam chciałbym się dowiedzieć czy jestem ekto czy mezo formikiem myślę że endo odpada.

Wzrost: 166cm
Waga: 57.5.

Foty

jedna ta z praniem w tyłu to jest po pompie a ta druga jest rano przed śniadaniem i wgl. proszę bez zbędnych komentarzy aby odp czy mezo czy ekto i czy powinienem zwiększy kcal ?




Zmieniony przez - Sebax w dniu 2014-07-05 11:33:47




Zmieniony przez - Sebax w dniu 2014-07-05 11:35:09

Zmieniony przez - Sebax w dniu 2014-07-05 11:46:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2830
wstaw fote, nawet nie napisaleś ile ważysz

"Wszyscy wiedzą,że czegoś nie da się zrobić,aż znajduje się taki jeden,
który nie wie,że się nie da,i on to robi"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 714
Ważę 72 kg a fotki nie mogę wysłać ponieważ bez najdziejnie mi wychodzi z telefonu i nic nie widać a cyfrówki nie mam, bo mi nie potrzebna :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 714


Tak więc ?








Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 714
Sorry że tak post pod postem, mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli robię redukcje to zrobić stosunek białka do węgli i tłuszczy taki : 2.5/2/2 ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
Ja bym masował na twoim miejscu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 714
Chcę dojechać mniej więcej do 10% BF, tak więc muszę zrzucić jeszcze plus minus 6 kg, a potem oczywiście masa :)
To jak, jestem Ekto-, Endo-,Mezo-, morfik ? I co z tymi białkami ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10034
2,5/2/2 to bedzie za duzo kalorii, tak sie nie robi.
2,5/1,3/reszta, tak bedzie ok, tzn weglowodanami uzupelniasz zapotrzebowanie do wymaganego, 1,3g tluszczu.

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 714
Aha, a czy ktoś może mi powiedzieć czy jestem Ekto -, Endo -, Mezo -, morfik ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 2977 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68706
Bolek1970 juz napisal ci ze endo...
pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - 16 lat

Następny temat

dieta do oceny

electro
Polecane artykuły