SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Endo mezo ekto . Kim jestem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 797
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Po tych zdjęciach myślę ,że jesteś ektomorfikiem , ale to Ty sam musisz wiedzieć , Czy szybko i bez problemu tyjesz , czy też masz problem z tyciem i nabraniem masy.. Na pewno nie jesteś mezo . Sam musisz stwierdzić jak zachowuje się Twój organizm i jaki typ posiadasz , poznaj lepiej siebie -Twój organizm

Najpierw masa potem masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 797
W sumie to zauważyłem że bardzo bardzo szybko tyje tzn tłuszczu łapie dużo w bardzo szybkim czasie na brzuchu nogach i tyłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Więc odpowiedź jest jasne , jesteś endomorfikiem.

Najpierw masa potem masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 797
No właśnie też tak myślałem. Poszperałem troche w necie i wszystko ładnie tylko większość z opisu z ekto pasuje do mnie. Jestem "wąski" itp prawie cały opis do mnie pasuje prócz tego że nie moge łatwo łapać masy. Jak zaczynam ćwiczyc to tłuszcz mi leci ,ale ostatnio miałem przerwe przez wypadek maly i normalnie w miesiąc czasu tłuszcz zalał brzuch nogi itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Dieta dieta i jeszcze raz dieta a masa przyjdzie . Jeżeli chcesz stracić tłuszcz to przejdź sobie na IF-a i rób sobie jakieś cardio . Polecam też na zrzucenie zbędnych kilogramów tabate .

Najpierw masa potem masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1598
zasadnicze pytanie po co Ci to do wiadomości? Ja myślałem na samym początku, że jestem ekto na 1000 % a wystarczyło wpieprzać i 10 kg przyszło nie wiadomo skąd. Z resztą ten podział ekto endo to jest troche śmieszne jeśli "amatorsko" chcesz ćwiczyć i dobrze wyglądać. Tak jak wyzej człowiek radzi- dobrze jeść, obserwować swoje ciało i do tego systematycznie trenować i może będziesz kimś więcej niż endomorfikiem :D Peace!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Herbata granulowana. Redukcja.

Następny temat

Masa ryżu ważne pytanie

WHEY premium