SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Koniu - The road to perfection - wycinka video- odc1. str.40.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
W tych ciągach nie oszczędzasz się wcale .Co będzie jak wejdziesz na wyższe obroty
Czy olej rzepakowy załączasz jako olement posiłku ponieważ smażyłeś na nim pierś z kury czy mieszasz go z oliwą i pijesz ?

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-01-06 05:22:57

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
polałem nim makaron, mam obecnie dość ostrą oliwę i tylko z nią nie byłby smaczny.

nie udało się wstać o 6, a dopiero niedawno więc jednym rzutem odpuszczę jeszcze angielski i pojadę prosto do laboratorium, mam do z syntezowania jeszcze jeden związek, jak się dziś uwinę, to od przyszłego tygodnia środy mam wolne.
A na dobry początek dnia 250g makaronu z mieloną karkówką i sosem, whey i oliwa.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-01-06 10:29:23

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10034
Ja pyerdziele, takie sniadania to marzenie

Koniu wrzuc jak mozesz fote tego oleju rzepakowego i info, gdzie kupiles, cena.
Mam problem ze znalezieniem dobrych tluszczy. Oliwe juz trafilem i nie zmieniam, lniany na setki sklepow widzialem tylko w piotrze i pawle, rzepakowy hmm...

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
WPC_fan lniany ostatnio kupuje w intermarche
zacząłem obserwować dajesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
Ambitne plany, oczywiście życzę wytrwałości i spełnienia.

Co do przypraw to o wiele bardziej opłaca się kupić w dużych opakowaniach, przykładowo za 950g Kebab - Gyros z Prymatu zapłaciłem jakieś 23zł...

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2010-01-06 14:12:12

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
koniu pracujesz gdzieś czy rodzinka tak cie wykarmia ? Wpadaj czasem do takiego nooba jak ja :)

A do konkursu nie przystapie, bo pewnie jak ostatnio zapomne pracy wysłac...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7174
A do konkursu nie przystapie, bo pewnie jak ostatnio zapomne pracy wysłac...

Dobra z Ciebie wróżka

Koniu powiedz jaka bomba bedzie leciała/leci bo w**** Ciekawy jestesm ; D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Ja nie wiem jak mozesz makaron polewać jakimś tłuszczem Mi by się cofnęło

edit:
Calvin - Ty mu coś zaproponuj, w końcu fachman jestes



Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-01-07 13:00:07
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
olej zwykły kujawski.
nie miałem neta od środy, zaraz ogarnę wypiskę z wczoraj.

rafinowany, ale rzepakowy nie zawiera raczej wielu dobrodziejstw, by się tym martwić.

davidnth mi przyprawy z Prymatu zupełnie nie podchodzą.


nie, nie pracuję.

adzik
tłuszcz miesza się z sosem pomidorowym i w ogóle nie czuć różnicy.

co do bomby - obiecałem, że puki nie będę miał na chacie, nie napisze co to.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
08.01.2010

Wypiska z czwartkowego treningu klatki, ale po kolei :

Środa masakra, nie pod względem zabiegania a...nudy – pojechałem do laboratorium i przez 4h stałem nad tą oto aparaturą i pilnowałem by temperatura nie była niższa niż 120 stopni. Przy okazji pod wyciągiem nawdychałem się jakiegoś gówna, od którego dostałem dziwnego kaszlu, któty nie minął do dziś.





W czwartek, dla odmiany i ku zaskoczeniu wszystkich, poszedłem na angielski...w czwartek nie byłem jeszcze ani razu w tym semestrze, w środy chodziłem na początku. Ale jako że na pierwszych zajęciach pokazałem, że poziomem nieco odstaję od grupy mam dość lajtowo u babki. Po południu trening, wieczorem smażenie naleśników...przez jakieś 2h.

Fotka z dziś rano, plecy jeszcze zmęczone, więc nie mogę dobrze spiąć, waga około 96-7 kg





Dieta

Na naleśnikach, od środy praktycznie tylko na nich lecę, zmieniając tylko to co w środku...i tak kolejno:

1.Mielona karkówka, makaron, naleśniki, orzechy, warzywa.
2.Mielona karkówka, makaron, naleśniki, orzechy, warzywa.
3.Pierś, naleśniki, oliwa, warzywa.
4.Białko, MCT.
5.Pierś, owsiane.
6.Twaróg, naleśniki, oliwa, warzywa.





Trening:

Wyciskanie płasko 80g x6 , 90 x6 , 100kg x4, 110kg x1, 90x4, gryf x72
Wyciskanie sztangielek na skosie 25kg x10, 29 x10, 29kg x8, 35kg x6, 35kg x6
Poręcze 10, 10, 10, 10, 10

Komentarz:

Z wyciskania jestem zadowolony, mimo że spaliłem drugie powtórzenie na 110kg, był to pierwszy trening klatki od kilku tygodni, ciężary mimo że śmieszne, cieszą, że coś rusza w kierunku tego co było.
Przy odkładaniu 25kg na stojak przytrzasnąłem sobie palec, krew się lała, palec nieruchomy, mimo to dokończyłem trening, choć ciężko mi było utrzymać sztangielki w kolejnych seriach, tu jak zwykle zamiast na ćwiczeniu, bardziej skupiałem się na strachu przed spadającymi krążkami – jak pisałem sztangielki są w stanie opłakanym.
Zwykle na klatę 10 serii to dla mnie już sporo, a tu jeszcze 5 pompek...zrobiłem po 10 w każdej, co przyszło mi z trudem.
Przy 100 byłem strasznie spompowany na klacie, dałem radę tylko 72.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-01-08 18:23:22

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena treningu

Następny temat

Jaki trening??

electro
Polecane artykuły