SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu - The road to perfection - wycinka video- odc1. str.40.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tam w kibelku koniu wszystko ok ? Jak ja daje za duzo białka to mam i czeste i rzadkie problemy taki paradoks.

Po tej oliwie teraz stos. kwasów wyrównuj do 1:1:1

Zmieniony przez - Sevrond w dniu 2010-01-11 22:06:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
w kiblu lajtow.
częściej niż na redukcji, ale dramatu nie ma.


tłumaczyłem tu czy u demoluba stosunek 1:1:1, w mojej opinii jest po to by nie przesadzić z nasyconymi i wielonienasyconymi o których nadmiar/zaburzenie proporcji w stosunku do jednonienasyconych w diecie normalnego człowieka jest bardzo łatwo, n-9 to kwasy że tak ujmę neutralne, których większa ilość na zdrowie nie ma wpływu.


a co do avatara - tak to Kapitan kajdan.
ale na czas testu zmiana na mój "talizman" przynoszący sukcesy w każdym teście od 3 lat - zdjęcie Agaty, tylko czekam na jakieś nowe.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
kto to kapitan kajdan bo ja nie w temacie...
300g oliwy - na jakie to porcje dzieliłeś?
bo jeśli w 3 posiłkach tzn że jednorazowo 100g oliwy - masakra:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
Kapitan Kajdan - link do yt w moim podpisie.

***ało się i po 200g jak z niwixem low carb na masę na sfd/bf popularyzowaliśmy parę lat temu, a wiedza jeszcze raczkowała, pamiętam naszym hitem był ser z majonezem, piękne czasy.

btw dziś moja 4 rocznica na forum z tego co widzę, szybko mija.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-01-11 22:47:52

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
zdrowia!!:)
i picia (oliwy:P)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
4 lata na forum, a chudy jak kij

teraz do nadrobienia. a masz jakas gorna granice kg, ktorej nie chcialbys przekroczyc np w trakcie testu z Wuchta?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
kiedyś było się dużym teraz po latach nic nie pozostało.

do połowy marca chciałbym podchodzić pod granicę 110kg, bez względu na jakość wagi w sumie, tym będę się martwił w maju, jak pisałem w tej kategorii wagowej mam szansę zrobić niezły wynik na lidze między uczelnianej, a wtedy dostanę przydział na sprzęt i będę miał trochę czasu na naukę boi w nim do startu w AMP, w tym roku nie liczę na wiele, choć w kategorii uniwersytetów w tamtym roku nie było wyśrubowanych wyników.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze wciągnął Cie ten trójbój na poważnie.
Miejmy nadzieje że to nie będzie słomiany zapał i wytrwasz bez "wódy i fajek"

Powodzenia

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-01-11 23:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
w kategorii uniwersytetow nie bylo, ale Wuchta juz ma troche wysrubowane te wyniki

Rybas: fajki nie maja nic do rzeczy, pamietaj

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
pić nie piję długo, pisałem już, fajki lecą hurtowo,
ale rzucam.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena treningu

Następny temat

Jaki trening??

WHEY premium