Szacuny
10
Napisanych postów
372
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
11685
a chociaz wiadomo czemu ludzie tak reaguja na spalacze ?
pamietam kiedys jadlem pare dni venoma od cybera (jeszcze w takich saszetkach po 2 tab byl) i byla tylko euforia i pobudzenie - potem kupilem opakowanie i takie jazdy dziwne - tak samo scorch :<
Szacuny
100
Napisanych postów
6782
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
50554
Ze spalaczami jest bardzo różnie. Kiedyś bardzo źle czułem się na Dyma Burnie. Po kosach nie. Super humor i w ogóle. Teraz jest znów Dyma i czuję się dobrze. Nie ma jakiejś reguły po prostu.