Jakie partie mięśni jest najlepiej robić razem?
Chodzi mi tu czy lepiej jest robić np. klatę z tricepsm, biceps z barkami, a brzuch z grzbietem. Morze jakoś inaczej?
Trenuje łydki, uda, brzuch, klatę, grzbiet, barki, biceps, triceps.
Chodzi mi tu czy lepiej jest robić np. klatę z tricepsm, biceps z barkami, a brzuch z grzbietem. Morze jakoś inaczej?
Trenuje łydki, uda, brzuch, klatę, grzbiet, barki, biceps, triceps.
Krzysztof Piekarz