@cyryl1992
glupoty wypisujesz, ze szkoda gadac..
@Kuna71 jesz mniej od mojej siostry, ktora wazy 54 kilo-jakim cudem chcesz nabrac miesni i sily? poza tym na takich cwiczeniach daleko nie zajedziesz...
czy kolejnosc cwiczen jest taka, jak tutaj napisales? Jezeli tak to tez porazka-lydki przed przysiadami??
33 serie to tez nie ejst najmadrzejsze rozwiazanie...
Ja cwicze od jakiegos czasu w domu (tylko mam sztange i 80kg obciazenia)-cwicze
przysiady ze sztanga trzymana z przodu, podciaganie, dipsy, czasami zwykle pompki dodam, brzuszki, cos na lydki-po 3 serie i wystarczy,jestem dostatecznie skatowany a jak mam dobry dzien to 2 serie na barki dodam ewentualnie.. Moze sie to wydac zbyt malo objetosciowo ale wystarczy jak dla mnie.
Co do diety- zacznij jesc wiecej inaczej nic z tego, mleka nie traktuj jako jakies super zrodlo bialka-zeby osiagnac 30 g musialbys na raz wypic litr, poza tym goowno sie z tego przyswaja-chyba, ze jestes cielaczkiem ;)