SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Kuna71 - Domowe Warunki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
Cyryl , to nie split, czy fbw..
W act chodzi o wytrzymalosc, a nie zeby wyczuc miesien.. Tu ma byc to w miare szybko zrobione.. Nie wiem Kuna71 moze chcesz cwiczyc wg porad cyryla, to sie nie bede odzywal, ale on wszystko myli..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1461
Na razie nie mam zbytniego doświadczenia i nie wiem co się jak kiedy robi, ale chcę ćwiczyć tak, żeby było dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
dobra to moze ty sie wypowiedz a nie ciagle tylko komentujesz uloz mu plan , ja sie juz nie odzywam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1461
Hm no może po prostu na razie wszystko jest ok?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
nie no , wiesz wedlug kotka jak robisz inny trening to twoje misnie mimo iz je cwiczysz i jest wikeszy naplyw krwi i ukrwienie miesnia to Ci nie rosna dopeiro tylko jak sie przeprogramujesz psychicznie na to ze robisz inyn program sie odblokuje i bedzie rosl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2591
@cyryl1992
glupoty wypisujesz, ze szkoda gadac..
@Kuna71 jesz mniej od mojej siostry, ktora wazy 54 kilo-jakim cudem chcesz nabrac miesni i sily? poza tym na takich cwiczeniach daleko nie zajedziesz...
czy kolejnosc cwiczen jest taka, jak tutaj napisales? Jezeli tak to tez porazka-lydki przed przysiadami??
33 serie to tez nie ejst najmadrzejsze rozwiazanie...
Ja cwicze od jakiegos czasu w domu (tylko mam sztange i 80kg obciazenia)-cwicze przysiady ze sztanga trzymana z przodu, podciaganie, dipsy, czasami zwykle pompki dodam, brzuszki, cos na lydki-po 3 serie i wystarczy,jestem dostatecznie skatowany a jak mam dobry dzien to 2 serie na barki dodam ewentualnie.. Moze sie to wydac zbyt malo objetosciowo ale wystarczy jak dla mnie.
Co do diety- zacznij jesc wiecej inaczej nic z tego, mleka nie traktuj jako jakies super zrodlo bialka-zeby osiagnac 30 g musialbys na raz wypic litr, poza tym goowno sie z tego przyswaja-chyba, ze jestes cielaczkiem ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
Tylko ze to jest trening obwodowy, w ktorym mozna dac do 12 cwiczen, czyli jakby nie patrzec przy 4 obwodach 48 serii.. Wiec tu u kuny wszystko jest ok.
Dokladnie jedz wiecej, nie sluchaj cyryla, cwicz systematycznie i rosnij
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2591
48 serii to kupa kalorii zuzytych... No ale dobra, niech tym treningiem pocwiczy kilka tyg kolejnych a potem sprobujemy cos innego jakby nie byl zadowolony z wynikow, bede tu zagladal :)
Kuna71 na poczatek zamiast dwoch kanapek doloz trzecia, to dodatkowych 150-200 kcal w posilku i to juz powinno dac efekt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1461
Hm a więc tak. Problem polega na tym, że boję się że jeśli będę jadł więcej urosnę jeszcze bardziej w tłuszcz, niż w mięśnie, a jak pisałem wcześniej tego tłuszczu też mam trochę zbyt dużo i pomyślałem że mogę go trochę spalić i przybrać na masie mięśniowej jednocześnie, jednak z tego co piszesz jest to niemożliwe - jeśli będę jadł tyle co teraz to może schudnę ale nie urosnę w mięśnie, natomiast jeśli zacznę jeść więcej -urosnę w mięśnie ale może też przytyję, a z całą pewnością nie schudnę. Gdzie tu więc jakiś "złoty środek"? Co radzicie mi zrobić?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2591
Spokojnie, jezeli te zdjecia z pierwszej strony sa Twoje to nie masz sie czym martwic, gruby nie jestes, bez przesady :)
Treningi to dodatkowe zuzycie kalorii, wiec raczej nie utyjesz a jak nawet troche to potem sie to zrzuci przeciez... Zasada jest prosta- nadwyzka kalorii to zyskanie na masie, za malo kalorii to tracenie masy... Jedz duzo, masuj ;) a na wiosne bedzie redukcja, zebys na plaze mogl spokojnie wyjsc ;)
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC

Następny temat

14 latek a trening

electro
Polecane artykuły