SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe ZMA

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
BINIU. Co sadzisz o takim zestawie witamin{wiele firm proponuje suplementy z ta kombinacja - w jakich dawkach powinno sie go brac , kiedy.CZY TWOIM ZDANIEM ma to sens?...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Q uwazam, ze to bardzo dobry pomysl.Sam zazywam teraz takie polączenie. Nazywa sie to ZMA i taka mieszanka zwieksza poziom testosteronu.Przy cyklach sterydowych powinno sie to brac. Zulag raz pisal w Muscle ze robili badania na grupie rugbystow i podniosl sie im tesc znacznie. sprobuj, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
Bierzesz to w jednym suplemencie czy kupiles wszystko osobno ?

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nie bede klamal, sam sobie biore cos takiego, ale raczej jako uzupelnienie mineralow i witamin, niz w celu podniesienia testosteronu. Sadze, iz taki efekt nie bedzie zbyt wielki, a inna sprawa, ze tworcy pomyslu BIOTEST twierdza (choc pewnie inni producenci tez), ze tylko ich produkt podnosi poziom t., dzieki odpowiedniemu skladowi i ilosciaom dostarczanym w ich produktach, ja kupiel w aptece poszczegolne preparaty i lacze je raz dziennie (taniej i jak pisalem uzupelniam poziom tych substacji w diecie)

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
Dzieki.W jakih dawkach bierzesz magnez cynk i b6?

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
To c pisze ponizej nie jest reklama, jedynie informacja na temat mojego wyboru witamin oraz mineralow.

Zincas Forte 1 tabletka dziennie
Asmag B6 2 tabletki dziennie
B complex 2 tabletki dziennie


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
Bardzo Ci dziekuje i ...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4502
Witam. Nurtuje mnie jedna kwestia dotycząca "domowej formy ZMA". Mianowicie chelatacja a raczej jej brak.. Co to jest chelatacja? Otóż chelatacja to proces wiazania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne. Proces chelatacji umożliwia wchłanianie pierwiastków, ich transport i wykorzystywanie w organiźmie. Chelatowanie pierwiastków takich jak cynk, selen, chrom pomaga pozbyć się ich nadmiaru w przypadkach przedawkowania. Wzorcowymi substancjami chelatującymi są witamina c (kwas askorbinowy), l-karnityna oraz aminokwasy w postaci loktopeptydów. Biorąc pod uwagę "dobroczynny" proces chelatacji, warto było by się zastanowić nad sensownością kupowania cynku,magnezu i wit. b6 osobno..zwłaszcza, że celatacja poprawia przyswajalnośc od dwóch do 10 razy(nie mam pojęcia od czego to zależy)ze swojego doświadczenia mogę stwierdzić, że np. trec, który ogólnie jest dla mnie kiepskiej jakości producentem suplementów, ma w swojej ofercie ZMA, którego działanie jest przezemnie odczuwalne. Czekam na opinie w tej kwestii... mam nadzieję, że nie zbanujecie mnie jeśli ten temat był już poruszany

POZDRO.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrać na wadze?

Następny temat

Wysoko ww, a tłuszczowa dieta na mase

WHEY premium