Szacuny
0
Napisanych postów
51
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
578
Witam
Trenuję koszykówkę 3x w tygodniu no i nie bardzo wyrabiam z kondycją. Chodzi mi gównie o wytrzymałość jakieś tabletki typu magnez czy jakiś dodatek do wody. Nie chce brać jakiś białek czy kreatyn bo trzeba ćwiczyć na siłowni a mi nie oto chodzi. Tak więc co polecacie?
Szacuny
123
Napisanych postów
11601
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
70678
inferno121 ale Ty madry jestes...a widzisz jaki to dzial? jak bedzie chcial sie poradzic treningu to tam napisze, tu pyta o tabletki takze badz laskaw mu odpowiedziec albo zamilcz Gran -> izotonik na treningu, l-karnityna przed, BCAA przed, MZB na noc, witaminy do posilku. Co do kreatyn i bialek to sie mylisz, bo koszykowka to tez sport szybkosciowy takze kreatyna znajdzie tu swoje zastosowanie a bialko to wiadomo, na obiad jesz kotleta? Skoro jesz to i bialko sie nada poprawia bilans azotowy, regeneracje itp
Szacuny
0
Napisanych postów
95
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1423
tak sie tutaj utarlo ze na sile jest trening silowy, a na wytrzymalosc, wytrzymalosciowy, na redukcje tylko piszecie ze nie ma treningu bo na to jest ujemny bilans
pomijajac juz to polecam m.in BETAINA, l-karnityne, w pewnym stopniu guarane no i jesli ktos nie probowal to vitargo
osobiscie stosuje purple wraath podczas treningu
kreatyna napewno nie bezposrednio
Zmieniony przez - HotBlood w dniu 2009-11-29 22:03:15