SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak spalic tluszcz z brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6801

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
chciałbym spalić tlusz z brzucha a przede wszytkim ta oponke mam 15 lat 168 cm wzrostu co mi poradzicie
tak on wyglada nie smiac sie wiem ze katastrofa ;/




wiec prosze o porade... posiadam ławeczke do robienai brzuszkow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2633
jaka waga?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Odpowiednia dieta i aeroby !!!!!!!!!!! Niełatwo zrzucić tłuszcz, ale musisz być wytrwały, bo nie ma rzeczy niemożliwych ;)

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
waga 58,5 KG niemozliwe ? a jednak x]a robic brzuszki ? ile ? jakie areoby ? jaka dieta ?

Zmieniony przez - Rojal94 w dniu 2009-11-04 16:40:29
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 589 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36443
to co Ty masz 150cm?
i nie masz czasem lipo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
mam 168cm ... 58,5 kg waze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Brzuszki narazie bym odpuścił i zajął się spalaniem tłuszczu. Aeroby np. rower stacjonarany lub bieganie przez minimum 45 minut ( najlepiej rano lub po siłowni ). Jeśli masz możliwość możesz dodatkowo skorzystać z basenu. Nie zapomnij o suplementach antykatabolicznych ( najlepiej połączenie glutaminy i BCAA ). Najlepiej jakbyś do tego dorzucił jakiś spalacz tłuszczu, ale wydaje mi się, że jesteś za młody na stosowanie tego typu suplementu.Odpowiednia dieta dla Ciebie to Low Carb. Informacje o tej diecie znajdziesz na forum.

Zmieniony przez - sportman20 w dniu 2009-11-04 17:55:46

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2633
nie polecałbym na tym etapie spalaczy tłuszczu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
1. Siłownia i odpowiedni trening przynajmniej 3 razy w tygodniu (poczytaj sobie lekture dzialu 'Trening dla poczatkujących', nawet mozesz zadać tam pytania jesli masz wątpliwości).

2. Wypełnij ankiete, bo chcemy sie troche wiecej doweidzieć o Tobie

3. Zapomnij o SUPLEMENTACH - szczególnie w tym wieku! Ułóż sobie porządną diete !!

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta redukcyjna, aeroby i trening silowy. Na suplementy stanowczo za wczesnie.
Jezeli chcesz cwiczyc tylko w domu to a6w + trening domatora. Jednak bez diety sie nie obejdzie.

Zmieniony przez - 0mlet w dniu 2009-11-04 23:05:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
to wkoncu jaka dieta i jak cwiczyc mam rower stacjonarny,laweczke na brzuszki, zamierzam zakupic atlas,mam mozliwosc chodzenia na lekka atletke w sql 5 razy w tyg.(bieganie,płotki,bieganie,piłka). O suplemetach nawet nie myślałem proszę o ułozenie diety w sumie wystarczy mi sniadanie w sql i po szkole obiad.

Zmieniony przez - Rojal94 w dniu 2009-11-05 16:52:19
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porządna dieta na mase przy HST

Następny temat

7listopada- FIT&DANCE MARATON w Akademii Walki

electro
Polecane artykuły