Witam;] szukalem na forum przez 2 dni i pomimo tego niestety nie uzyskalem wszystkich odpowiedzi na moje pytania..Otoz chce zaczac cwiczyc na silowni(niestety do dyspozycji mam tylko szkolna ktora nie ma"wybajerowanego" sprzetu) i mam problem - co wybrac tzn jaki plan czy ABW albo HST?? - slyszalem same pozytywne opinie na ich temat...moge cwiczyc 3 razy w tygodniu gdyz gram w pilke nozna co daje 2-3 treningi + mecz w weekend...
Cel Glowny: rozbudowa klatki piersiowej i bicepsa(oraz redukcja lekkiej oponki :P)
Cel poboczny: przyrost sily, wyrobienie tricepsa, nog
wiek: po 18stce;]
wzrost:175cm
waga: ~75kg
dotychczasowy max w wyciskaniu na plaskiej lawce: 75kg (ale to bylo po 2 tygodniach uczeszczania na silce aktualnie nie wiem cy dalbym rade;p)
do dyspozycji mam suple typu: crea alkatech (biotecha), tribulus, hmb, bialko 90%? muscle protein, oraz izotonik hot drink(nakupowalem tego kiedys niewiadomo po co i teraz szkoda zeby sie zmarnowalo)
prosilbym doswiadczonych kolegow o rozpisanie (jak *****owi) krok po kroku planu cwiceniowego gdyz sam probowalem i jakos nie wychodzi a jak ogladalem na forum gotowe to byly w nich dla mnie tresci niezrozumialem gdyz jak wspominalem jestem totalnie zielony w tych sprawach;]
Pozdrawiam i z groy Dziekuje za wszelaka pomoc/krytyke/rady
Cel Glowny: rozbudowa klatki piersiowej i bicepsa(oraz redukcja lekkiej oponki :P)
Cel poboczny: przyrost sily, wyrobienie tricepsa, nog
wiek: po 18stce;]
wzrost:175cm
waga: ~75kg
dotychczasowy max w wyciskaniu na plaskiej lawce: 75kg (ale to bylo po 2 tygodniach uczeszczania na silce aktualnie nie wiem cy dalbym rade;p)
do dyspozycji mam suple typu: crea alkatech (biotecha), tribulus, hmb, bialko 90%? muscle protein, oraz izotonik hot drink(nakupowalem tego kiedys niewiadomo po co i teraz szkoda zeby sie zmarnowalo)
prosilbym doswiadczonych kolegow o rozpisanie (jak *****owi) krok po kroku planu cwiceniowego gdyz sam probowalem i jakos nie wychodzi a jak ogladalem na forum gotowe to byly w nich dla mnie tresci niezrozumialem gdyz jak wspominalem jestem totalnie zielony w tych sprawach;]
Pozdrawiam i z groy Dziekuje za wszelaka pomoc/krytyke/rady
Krzysztof Piekarz
;]