Szacuny
0
Napisanych postów
152
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
733
Szczerze to nie ma w tej konkurencji faworyta.. to jest loteria.. popełnisz najmniejszy błąd i przegrywasz... Na tym etapie zawodów liczy sie walka między Mariuszem a Savickasem... biorąc pod uwage mase Big Z myśle , że nie wygra z Pudzianem , ale tak jak już wspomniałem na początku, wszystko sie może zdazyć.. trzymam mocne kciuki za Mariusza ;)