mam pytanie jeśli ktoś mógłby mi doradzić jakiś dobry (w sensie smaczny i budujący masę :P) posiłek na śniadanie.
Bo zawsze jem kanapkę z wędliną i uważam ze to nie jest za bardzo odżywcze i na pewno na tym nie zrobię masy:D
A chodzi mi o śniadanie bo to niby najważniejszy posiłek w ciągu dnia a i dlatego też bo w szkole nie chce mi sie jeść więc jedna kanapka na 7 godzin to mało :/
Bo zawsze jem kanapkę z wędliną i uważam ze to nie jest za bardzo odżywcze i na pewno na tym nie zrobię masy:D
A chodzi mi o śniadanie bo to niby najważniejszy posiłek w ciągu dnia a i dlatego też bo w szkole nie chce mi sie jeść więc jedna kanapka na 7 godzin to mało :/
Krzysztof Piekarz