Szacuny
27
Napisanych postów
418
Wiek
45 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
10599
Ogólnie to cały czas jestem na tej diecie masowej ale ostatnio waga stanęła (chociaż jakość mięśni się poprawiła), zmiana treningu też nie pomogła dlatego chcę zapodać cyklona. Co do białek to jeśli wezmę pod uwagę tylko białka zwierzęce to mam ich ok. 2,2g/kg, węgle rozłożę tak jak radzicie.
A co do supli to:
MZB jakiś czas temu brałem razem z glutą - lepsza regeneracja
Witaminki zapodaje
BCAA - droga impreza i chce ją zostawić na redukcję na nowy rok
Szacuny
21
Napisanych postów
1540
Wiek
31 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
34323
człowieku masz 30 lat wykaż się troszkę
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie