SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mono+jabłko+glycerGrow+booster tst

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
Potrzebuję zrobić 6kg suchej masy do końca roku i chce zapodać sobie taki cyklon:
1) Mono
2)TCM
3)GlycerGrow
4) Trec Extreme Men's Formula

co o tym sądzicie?
Wiek 30
Staż 1,5 roku
Dieta jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
Ogólnie to cały czas jestem na tej diecie masowej ale ostatnio waga stanęła (chociaż jakość mięśni się poprawiła), zmiana treningu też nie pomogła dlatego chcę zapodać cyklona. Co do białek to jeśli wezmę pod uwagę tylko białka zwierzęce to mam ich ok. 2,2g/kg, węgle rozłożę tak jak radzicie.

A co do supli to:
MZB jakiś czas temu brałem razem z glutą - lepsza regeneracja
Witaminki zapodaje
BCAA - droga impreza i chce ją zostawić na redukcję na nowy rok

a czy ten zestaw który podałem jest OK??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
nie ma nikt żadnych uwag???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34323
pełna ankieta to po 1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
Profil uaktualniony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34323
człowieku masz 30 lat wykaż się troszkę
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
Profil mam nadzieję że wystarczająco uzupełniłem
sory że wcześniej nie napisałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
jaki budzet na cykl?

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
300zł tylko jak na razie to nie chcę zapodawać stacków.
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli zalezy Ci na suchej masie - wrzuc dietę do odzywiania. bo to nie od supli - a od diety zalezec będzie jakiej jakosci i ile masy zdobedziesz.

wsteponie: jak rozplanowales rozklad wegli/tluszczy/bialek na kg masy ciala?

jaki typ budow ciala?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10599
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
dalbym trochemniej bialek (nie potrzebujesz raczej wiecej niz2,5g na kg masy ciala), trohce mniej wegli na poczatek i troche wiecej tluszczy.

nie wiem z jakiego pulapu kalorycznego aktualnie / rozkladu b/tl/ww startujesz - ale jest to dosc istotne.

Razi też spora glikemia posilkow (ryz bialy, makaron - rowniez, platki pszenno-ryzowe). Zmien na mniej przetowrzone zrodla wegli.

Przesunąłbym tez częsc wegli z innych posilkow - do sniadania i okolotreningowo.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRETKA N-GORGE ALRI OPINIE TYCH CO BRALI

Następny temat

Thermo speed a therm line

electro
Polecane artykuły