SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono+jablko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
witam ...

Pytanko mam. Po zakonczonej redukcji bede chcial zlapac troszke miaska czystego.

Czy dobrze jest zrobic cykl na mono+CM3 czy moze lepiej na mono+Storm ??

A jezeli tak to dawkowac to tak ze mono na czczo a po treningu CM3/Storm ??

Małe info:
Staz ok 8 lat z duzymi przerwami i nigdy nie bralem kretki jeszcze.

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Nie baw sie narazie w stacki, pojedyncza forma kredki.
Mono albo jablko ew orotan (chyba tak to sie pisze
Po mono teoretycznie jest wieksza retecja wody, co po redukcji moze nie byc zamierzonym efektem, ale na zdobycie masy Bdb samo mono.
Jablko juz niby nie ma takiej retencji, jak i ponoc sila idzie lepiej na jablku, lecz to wszystko tylko teoretyzowanie i zalezy wiekszosc od Ciebie i od diety, wiec polecam mono na 1 raz.
Naar pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
serdeczne dzieki za odp

ale stacki nie sa polecane bo co ?? ja rozumiem ze przygode lepiej zaczac z mono. Na razie cykle opieralem glownie na dietach i suplach tylko BCAA AAKG itp.
Chcialbym teraz zaczac jak najlepiej z kretka.
Dlaczego sa przeciwskazania do mieszania ?? Nie bedzie dobrze jak wezme i jablko i mono ??

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
Na pewno lepszy efekt będzie po stormie. Ale jesli nigdy nie braleś kretki to matrixa zostaw sobie na później. Zacznij normalnie od samego mono i do tego jakiś gainer.CM3 moim zdaniem nie ma dziala zbytnio(kilku kolegów to jadło) A chyba że Ci zalezy żeby szybko przybrać masy to stack kreatynowy bedzie wlaściwy. 8 lat to sporo więc powinno Cie rozwalić ładnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nie ważne jaka forma kratyny
jest siano możesz robic cykl ze stakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
giecik !! mysle ze wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalem i caly czas przegladajac to forum od paru ladnych lat zastanawiam sie nad tym stwierdzeniem : "szkoda kasy na stacki bierz mono" .
a co jezeli kasa nie gra roli ?? wtedy stacki sa ok ??

czyli co ?? rozumiem ze mono z rana i np storm po treningu bedzie ok ??

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jak juz sam wiesz po obserwacji samego siebie kluczem jest odpowiednia dieta i trening

kreatyna jest dodatkiem do tego , "wspomagaczem"
efekt po cyklu bedzie podobny zarowno jak by byla czysta forma np mono czy kombo dwoch stakow
komfort treningu, troszke lepsza regeneracja na plus dla stakow

ja jestem tego zdania ze jesli ktos chce sie pobawic i ma na to pieniadze to dlaczego nie

stak+czysta forma - optymalnie, komfortowo i nie za drogo.


co do suplementacji storm+mono
może być jak pisales
można tez mono pzred treningiem a storm po
kombinacji wiele
bierz tak jak tobie pasuje

Zmieniony przez - giecik w dniu 2009-07-30 15:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
serdecznie dzieki za odpowiedz...

tak wiec zrobie... wezme czyste mono na czczo rano plus storma po treningu i dodam moze AAKG przed treningiem plus Tribulon i ZMA jak zawsze... mysle ze cos fajnego moze z tego byc...

a co do czystego mono ze sklepu SFD to ktore bedzie najlepszego do tego Storma ??

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
imo które taniej wychodzi
np vitalmax,megabol, olimp, trec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Czy kupisz mono za 50zl czy cykl xpand i mono za jakies 150zl efekt bedzie bardzo porownywalny.
Dlatego pisza ze na poczatek szkoda kasy na staki.
A gdy mono juz nie bedzie tak klepalo jak na poczatku po kilku cyklach wtedy morzez dorzucic staka, cos przedtreningowego co pobudzi, zwiekszy pompe itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
a jezeli zrobie sobie cykl na mono to ile powininen trwac i ile potem przerwy zeby zaczac nastepny np na shock+storm'ie ?? wiem ze najlepiej odpowie mi moje cialo ale jak to standardowo powinno wygladac??

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdy trzeszczy w stawie....

Następny temat

MHP Glutamine SR + jakie aminki?

WHEY premium