SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy trzeszczy w stawie....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 977
Witam ;)
mam kłopoty gdyż bolą mnie kolana i w związku z tym nigdy w mojej małej karierze nie trenowałem ud, łydki tak, ale uda nie.

Chodziłem do ortopedy przepisałą mi tekie tabletki - 1 tabletka naczczo natomias 15 tabletek (tj. 1 opakowanie) kosztuje 50 zł

czuje że coś mi one pomagały, ale odstawiłem na brak środków...

Szukam zamiennika, chodfzi mi o suplement na stawy, najlepiej żeby był TYLKO na stawy, mocny supel :D

Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

klikam, bzikam, skakam, łykam, brykam ertece i wichura

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
Najlepsze suplementy na stawy to :
Animal Flex, Joint T-5 Pack , Joint Therapy, Flexit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 871
Ja ostatnio kupiłem Artresan 90+30 kaps gratis za 29.50 zł który zawiera glukozaminę i ponoć jest dobry na stawy. Właśnie ostanio przesadziłem z rowerem i tez zaczeły boleć mnie kolana ale artresan biore dopiero 3 dni wiec jeszcze nie mogę powiedzieć czy dobrze działa ale juz widze poprawe :)

Zmieniony przez - Kawabonga w dniu 2009-07-30 15:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
ale trzeba pytanie dlaczego Cię one bolą i od czego ? kontuzja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 977
koślawe nogi - czyli tzw platfus ale sie do tego nie lubie przyznawać bo jestem bardzo wysportowany, mam sylwetke plażowicza i platfus tu nie pasuje

Mam wkładki ortopedyczne i do tego trzeba było zażyważ te tabsy za 50 PLN ale chce je zamienić na coś ekonomiczniejszego...

pozdrawiam :)

klikam, bzikam, skakam, łykam, brykam ertece i wichura

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
a jak byś robił przysiady na tzw hardcorze? no pain no gain znaczy sie mimo bólu trenował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 977
tak właśnie miałem robić, ale muszę sobie i tak coś kupić na te stawy, bo mam mały niedobór chrząstki stawowej

chłopaki, łapcie sogi :)

dyskusja jeszcze NIE zamknięta

klikam, bzikam, skakam, łykam, brykam ertece i wichura

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2151
5x w tygodniu biegam po 3km i z wlasnego, doswiadczenia, oraz doswiadczenia kumpli, to polecam Ci flexit, a do tego doloz jeszcze glukozamine z olimpu, po miesiacu? powinienes odczuc poprawe:) pozdrawiam

jestem nowy i pytam, pytam bo nie wiem, nie wiem bo nikt nie jest doskonaly, a ku doskonalosci kazdy z nas zmierza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Sama glukozamina nie wpływa na odnowe kolan, nawet w dawce 1500mg dziennie.


Ja mam flexita z powodu kolana także, zoabczymy na razie nic nowego 4-5dzień.

Animal Flex, aczkolwiek drogi ale warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3114
Sprobuj Joint Therapy albo Glucosamine z olimpa ;)

Zdrowie ponad wszystko !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

Mono+jablko

WHEY premium