SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką odżywe na mase?? Gdy dieta nie skutkuje!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Cze
To jest mój kumpel prosił mnie, abym zapytał was co by było dla niego dobre na mase (chciałby przytyć mniejwięcej 6 kg)?!?
Ma 181 cm wzrostu, 32cm obwód bikola i 75 kg.
Za żdne skarby niemoże dojść na mase (nawet na dobrych dietkach)!! Ma poprostu zbyt dobrą przemianę materii!
Moim zdaniem na początek wystarczyło by mu Dibencozide Magnum.
A jak wy myślicie??
Czekam na posty!! Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki za posty!!
Quart odpisze na twoją wypowiedź jak tylko się go zapytam!!


Zapraszam na mojego pościka: https://www.sfd.pl/temat138729/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki za szybką odp.
Oczywiście SOG dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
75kg???????????? mysle ze i tego nie
na 65 wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dieta , trening , regeneracja

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem że wygląda mizernie ale tyle ma!! (aż niechce się wierzyć co????????)
Zależało by mu na klacie (bo teraz jej zaspecjalnie niema )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Skoro dieta nie skotkuje to po co mu odzywki, ktore sa jej uzupelnieniem ?
Niech sie lepiej chlopak przylozy do jedzenia. Dokupi gainera np. mass gaina,albo xxl z treca i wista
A jezeli naprawde dieta nie skotkuje to blad tkwi w jego treningach, albo tybie zycia jaki prowadzi. Albo w tych dwoch rzeczach naraz
Nie ma czegos takiego jak - Nie moznosc przybierania na wadze No chyba, ze ma tasiemca
To do lekarza !!!

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwierz mi niewszystkim tak łatwo do***ać na masie!!
A co sądzicie o dibencozide Magnum??
Znam gościa który zjadł 100 i nieźle poszedł!! A był huchrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cichy Figa nie dokonca zgadzam sie z Toba , powiedziales "Skoro dieta nie skotkuje to po co mu odzywki, ktore sa jej uzupelnieniem (i minka:zonk)?

Dieta skutkuje wtedy kiedy jest rozpisana POD JEGO warunki , genetyke, przemiane materii, aktywnosc fizyczna itp.

NApisales ""Skoro dieta nie skotkuje(...)" tak, nie skutkuje BO JEST ZŁA. I kolega chce ją naprawic odzywkami. A jest zła prawdopodobnie dlatego (wnioskujac ze ma szybka przemiane materi) ze ZBYT MAŁEJ kalorycznosci! Wiekszosc diet w internecie sa dla sredniakow, czyli dla osob z normalna (korzystna) przemianą materii.

W jego przypadku odzywki nie sa typowy uzupelnieniem (np. zastapienie posilku itp) tylko jakby przepelnieniem. Tzn: np w "normalnej diecie" dla gosci ze srednia przemiana materi mamy posilek: 100g ryzu i 150g piersi kurczaka. To on musi jesc iles tam wiecej ryzu (150g lub 200g albo i wiecej) bo bialka nie zwiekszamy jest ono identyczne dla budujacych mase.
Poniewaz kolega prawdopodobnie nie mozej juz wiecej jesc (i wcale mu sie nie dziwie) chce kupic GAINERA

I MOJA RADA: niech je 5 posilkow dziennie, w kazdym 30 g bialka . Niech zacznie w kazdym jesc okolo 70g weglowodanow (chleb razowy, ryz, kasza, makaron) . Jezlei przez tydzien nie pojdzie ani gram niech je 90g wegla w kazdym posilku i tak az mu cos ruszy . Niech nie przesadzi bo sie otlusci ale to mu raczej nie grozi tak latwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki Tomaj SOG dla ciebie
A doradzicie jakie odżywki ma brać?!

Zapraszam również na tego posta gdyż mam wątpliwości co do.....:
https://www.sfd.pl/temat138729/ 
z góry dzięki za POMOC!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
"Dieta skutkuje wtedy kiedy jest rozpisana POD JEGO warunki , genetyke, przemiane materii, aktywnosc fizyczna itp"
Dokladnie, a czy ja pisalem o innej diecie ?

Mozna rownie dobrze rozpisac diete bez wplatnaia w nia gainera.

Nie wiem skad wyciagasz tak pochopne wnioski i cytujesz bez sensu moje wypowiedzi. Zreszta dieta, ktora sam podales jest niepelnowartosciowa.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o niej ...

Następny temat

połączenie

WHEY premium