SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster tst

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Witam, Panowie potrzebuje jakiegoś fajnego boostera testa nie chodzi mi tutaj o solo trubulus tylko cos konkretnego co można nazwać boostowaniem :P zapodajcie jak coś przetestowaliście ciekawego :) Pozdro

Wiek: 21 lat
Waga: 85kg
BF: 10%
Cel: masa
Staż: 5 lat
Dieta: oczywiscie jest 200B 400W 60T

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
wiem ze niby te boostery testa nie podnosza ale witalnosc tez ma swoje cechy :) spróbuje to zmb+gmc ciekawie wyglada :P

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
w jakim celu chcesz wrzucić ten booster?
IMO w tym wieku nie ma sensu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
dla poprawy samopoczucia, regeneracji, snu. Ciezko pracuje + trening to wiecie jak jest :P

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
APE alpha performance enhancer-w Twoim wieku nie podbije tescia zbyt wiele ale samop.regen.i sen napewno poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Biz0n
dla poprawy samopoczucia, regeneracji, snu. Ciezko pracuje + trening to wiecie jak jest :P


jezeli nie masz niskiego poziomu testa to raczej nie spodziewaj sie dzialania, tu lepiej zainwestowac kase w dobre odzywianie,
zadbac o odpowiedni dobór makro i mikro skladnikow, odpowiednia ilosc snu, odpoczynku,
jak te w/w sprawy wygladaj u Ciebie? jakas suplementacje stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
w tym momencie zadnych supli tylko dieta i trening :) chodzi mi o to ze pracuje na budowie chcialem troche podsycic swoj test jezeli jest taka mozliwosc a jest bo sam tribu na mnie dzialal a chodzi mi o cos co moze spotegowac moj potencjal :P tak ze dlatego pytam

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
jezeli nie robiłes badan to nie ma co gdybac...
jak dzialal na Ciebie tribulus? bo on tescia nie podnosi, moze poprawic samopoczucie, witalnosc, libido ale nie jest to powiazane ze wzrostem poziomu tescia..
osobiscie wolałbym cos ze sprawdzonych supli jak kreatyna, beta alanina dla poprawy wyników na silowni, na poprawe witalnosci, samopoczucia np zen szen czy rozaniec gorski, przed snem mozesz dolozyc magnez na poprawe jakosci snu,


Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-07-11 23:46:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
Podpisuje sie pod postem Wincola

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeśli chcesz poprawić regeneracje, to pomyśl też o ZMA.
Ja ostatnio jem i chwalę sobie ZMB+GMC Z 7Nutrition, który ma dodatkowo w składzie GABA i melatoninę.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
czuc takie ilosci melatoniny i gaby?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Niby nie są właśnie jakieś olbrzymie, ale mam porównanie do zwykłego ZMA + Forsen i ZMB+GMC zdecydowanie na plus.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocny spalacz w dobrej cenie na koniec redukcji

Następny temat

Białko-redukcja dla początkującego

WHEY premium